lekarz Janusz Muszyński

Świetny lekarz, fachowiec. Pomógł mi przy migotaniu przedsionków, dobrze dobrał leki. Polecam z całego serca.

Jest jednym z niewielu najlepszych internistów, jest lekarzem z powołania. Bardzo sobie cenie tego lekarza

Super specjalista.Polecam wszystkim .Od lat leczy wszystkich członków mojej rodziny,świetnie stawia diagnozy.Jestem pod stałą opieką ze względu na problemy z sercem i cieszę się ,że jestem jego pacjentką,bo mogę normalnie funkcjonować i pracować mając dobrze dobrane leki.

Przede wszystkim Fachowiec , bardzo angażuje się w leczenie pacjenta , potrafi słuchać , tłumaczy chorobę ,jak również jej przebieg.Cieszy się dużym autorytetem personelu szpitala jako doskonały fachowiec w swojej dziedzinie .Postawił mnie na nogi z ciężkiego zapalenia płuc za co bardzo mu dziękuje.

Super lekarz i fachowiec,polecam ,pomógł wielu pacjentom.

Super lekarz i fachowiec,polecam ,pomógł wielu pacjentom.