dr n. med. Janusz Nowiński

Neurolog

Wspaniały lekarz 😊 Miły,kompetentny,zaangażowany,tylko takich lekarzy życzę sobie spotykać na swojej drodze.Zarówno ja jako rodzina i mój tata jako pacjent serdecznie polecamy Pana doktora wszystkim,którzy potrzebują bardzo dobrego neurologa.

Sądząc po opiniach to lekarz wybiera chyba sobie pacjentów dla których jest miły i stara się trafnie zdiagnozować chorobę. ja jestem głęboko rozczarowana zarówno w jednym jak i drugim przypadku.nie polecam!!!

Jest to bardzo dobry lekarz polecam.Jest miłym lekarzem,mój problem zdrowotny zdiagnozował w 100%.Polecam innym pacjentom

PRZEPRASZAM „ DOKTORZE ” ŻE TAK PÓŹNO ZAJRZAŁEM NA PANA STRONĘ INTERNETOWĄ ALE COŚ MNIE TKNEŁO I DOBRZE BO JAK ZOBACZYŁEM CO TEN „CAP” PISZE O DOKTORZE I TO DUŻYMI LITERAMI „ / DLATEGO JA TEŻ PISZĘ DOŻYMI /” TO SIĘ WE MNIE ZAGOTOWAŁO. TY ZGNUŚNIAŁY PALANCIE TO NIEDOŚĆ ŻE CIĘ PRZEPUŚCIŁEM CZEGO OBECNIE OKROPNIE ŻAŁUJĘ BO W SUMIE NADAWAŁEŚ SIĘ TYLKO DO PSYCHIATRY NIE DO TEGO DOKTORA I TO JESZCZE POWINNI CIĘ TAM ZABRAĆ W KAFTANIE BEZPIECZEŃSTWA. TAKŻE DOKTORZE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA KARŻDORAZOWO MIŁĄ, SYMPATYCZNĄ, SERDECZNĄ I PROFESJONALNĄ PORADĘ ...

TAKŻE DOKTORZE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA KARŻDORAZOWO MIŁĄ, SYMPATYCZNĄ, SERDECZNĄ I PROFESJONALNĄ PORADĘ LEKARSKĄ. A TAKICH CEPÓW JAK TEN TO POWINNI ODRAZU ZAMYKAĆ W PSYCHIATRYKU NA ODDZIAŁACH ZAMKNIĘTYCH.
A JA ZE SWOJEJ STRONY JESZCZE RAZ DZIĘKUJE.

jest dobrym lekarzem polecam w 100%bardzo miłym lekarzem

jest dobrym lekarzem polecam w 100%bardzo miłym lekarzem

Świetny specjalista, jeden z najlepszych w swoim fachu. Polecam bez wachania!

Świetny specjalista, jeden z najlepszych w swoim fachu. Polecam bez wachania!

To lekarz,ktory cie wyslucha , porozmawia i pomoze(skieruje na badania nie trzeba prosic jak trzeba zrobic jakies badania) no i dobry lekarz.

Fachowiec w 100%. Miły, rzeczowy, dbający o pacjenta. Nie robiący kłopotów aby przyjąć ponad ustalonym limitem. Kontaktowy, wyrozumiały potrafiący wysłuchać chorego. Polecam bez wahania. Andrzej

NIE MOGĘ WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT JEGO KWALIFIKACJI JAKO LEKARZA, ALE JEST NIEPUNKTUALNY, NIE SZANUJE PACJĘTÓW, MIAŁEM DO NIEGO CHODZIĆ, LECZ NA 1 WIZYTĘ PRZYJĄŁ Z 1H OPÓŹNIENIA I UWAŻAŁ ŻE JEST WSZYSTKO OK. DLA MNIE BURAK BEZ PODSTAWOWYCH ZASAD WYCHOWANIA. NIE WYOBRAŻAM SOBIE CHODZIĆ DO LEKARZA Z TAKIM PODEJSCIEM DO PRACY I DRUGIEGO CZŁOWIEKA.

Świetny specjalista, lekarz godny zaufania, konkretny.

Świetny specjalista, lekarz godny zaufania, konkretny.