lekarz Janusz Pacułt

Chirurg ogólny

3,9

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA! Na umówioną wizytę po prostu nie przyszedł, bez jakiegokolwiek uprzedzenia! Co więcej, po drugim, wstępnym umówieniu się przeze mnie(tłumaczył się problemami życiowymi i stąd miała wynikać jego nieobecność)na kolejną wizytę, przestał się odzywać...Do obu wizyt więc nie doszło, a pana Pacułta mogę spokojnie ocenić jako człowieka niezorganizowanego i olewającego ludzi!

Najlepszy lekarz jakiego znam do tej pory.

Najlepszy lekarz jakiego znam do tej pory.

Doskonały fachowiec, dokładnie i delikatnie bada, wyleczył mnie z hemoroidów choć do innych lekarzy chodziłam bez skutku. Po kuracji u dr Pacułta zapomniałam o problemie.

Świetny lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta, wyleczył mnie z dolegliwości z którą bez skutku zwracałem się do innych lekarzy.Polecam.

Ja tam nie wiem skąd te pozytywne opinie...może sam pan doktor je pisze...moje odczucia są zupełnie inne...patrz j.w. Zuzanna

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bielsko-Biała"?

ul. Wyzwolenia

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI

None
ulica Szkolna 799
Buczkowice
spółka cywilna Praktyka Grupowa Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Witold Kurowski, Roman Matonóg
ulica Rynek 2A
Rajcza