lekarz Janusz Pałaszewski

Moje doświadczenia leczenia invitro u dr Pałaszewskiego są negatywne. 1. Praktycznie zerowe wytłumaczenie procesu leczenia (zarówno metodą invitro czy inseminacją). Jeśli para sama się nie dokształci jak to wygląda od strony technicznej to wizyty u tego lekarza będą niedopowiedziane. 2. Nie starał się wytłumaczyć (sam od siebie a dopiero gdy się go wypytało) że za pomocą inseminacji ma się o wiele mniej procentowo szanse na zapłodnienie niż przez invitro. Mimo to starają się nakłonić na inseminacje. A podobnież całkowiete koszty inseminacji są nie wiele mniejsze od invitro. Ponadto podczas inseminacji ...

Moje doświadczenia leczenia invitro u dr Pałaszewskiego są negatywne.
2. Nie starał się wytłumaczyć (sam od siebie a dopiero gdy się go wypytało) że za pomocą inseminacji ma się o wiele mniej procentowo szanse na zapłodnienie niż przez invitro. Mimo to starają się nakłonić na inseminacje. A podobnież całkowiete koszty inseminacji są nie wiele mniejsze od invitro. Ponadto podczas inseminacji traci się cenne miesiące.
3. Wydaje mi się że doktor traktuje pacjentów jako kolejne wyzwanie w sztuce lekarskiej. Mało empatii dla pacjenta. I zrozumienia w jakim pacjent jest obecnie położeniu i miejscu.
4. A odnośnie pieniędzy, to przykład. Miałam wizytę (koszt 250 zł) omowienie leczenia. Wychodzę z gabinetu. Okazało sie (na recepcji) że muszę jeszcze mieć jedną wizytę żeby lekarz coś zaznaczył w karcie pacjenta. Koszt wizyty kolejne 250 zł. Wchodzę do gabinetu lekarza, on coś zaznacza w systemie i dowidzenia. 2 minuty. Niestety subiektywnie takie odczułam podejście kliniki do pieniedzy. No cóż życie nie jest sprawiedliwe.
5. Ogólnie wiem że invitro jest drogie. Ale szczerze - za te pienądze (a szczególnie nadzieje, nerwy, czas) polecam wam kochani kogoś innego nawet z tej kliniki np dr Kunicki, dr Niedbała wydają się ok z relacji innych.
Tak wygląda moja subiektywna opinia.
Życzę wam wszystkim szczęcia kochani. Spokoju i spełnienia.

Wyjątkowy lekarz, o wszechstronnej wiedzy na temat ginekologii. W bardzo przystępny sposób tłumaczy wyniki badań i do tego jest zawsze uśmiechnięty. Gorąco polecam paniom, parom z problemami zajścia w ciążę.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor uprzejmie wyjaśnia wszelkie niezrozumiałe dla pacjenta zawiłości związane z dolegliwościami. Owszem nie jest zadowolony, gdy pacjent ma inne zdanie na temat kuracji, ale w uprzejmy sposób pacjent jest o tym poinformowany. Bierze odpowiedzialność za swoje decyzje- moje dolegliwości zostały skutecznie wyleczone- i chętnie udaje sie w tym tygodniu na badanie kontrolne. Ten lekarz budzi moje zaufanie.

Świetny w konwersacji, uprzejmy i chyba na tym kończą się zalety Pana doktora. Lekarz niestety mierny. Odradzam kobietom z problemami ginekologicznymi.

brak kompetencji i profesionalizmu,nie można podważać jego słów bo wtedy wychodzi prawdziwy profesionalizm

Świetny, kompetentny, przesympatyczny, pełen empatii.

Świetny, kompetentny, przesympatyczny, pełen empatii.

Znakomity fachowiec choc troche zakrecony ale to chyba od nadmiaru pracy

Znakomity fachowiec choc troche zakrecony ale to chyba od nadmiaru pracy

Polecam, daje skierowania na dokładne badania, wszystko tłumaczy i komfortowo przebiega u niego badanie (dla osób krępujących się) :)

W sposób zrozumiały dla pacjentki wyjaśnia problemtykę.

W sposób zrozumiały dla pacjentki wyjaśnia problemtykę.

Nonszalanckie podejście do pacjenta i brak profesjonalizmu

Nonszalanckie podejście do pacjenta i brak profesjonalizmu