lek. med. Janusz Peterek

Lekarz godny polecenia. Niezwykle spokojny, dokładny i uprzejmy. Wszystko dokładnie wytłumaczy bez żadnego pośpiechu. Niesamowite podejście do pacjentki. Mogłabym tak pisać i pisac same pozytywy.

Bezsprzecznie znakomity fachowiec,absolutny profesjonalista,człowiek o bardzo wysokiej kulturze, bardzo dokładny, bardzo cierpliwy. Przy takim lekarzu każda kobieta czuje się komfortowo.Ja trafiłam do Pana doktora Peterka 16 lat temu z polecenia koleżanki i do innego nie pójdę.Mówię o nim 'mój lekarz' 10 razy tak!!! Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam.

Cudowny lekarz , spokojnie wszystko tłumaczy, grzeczny , troskliwy, prowadził moje dwie ciaże - szczęsliwie rozwiązane. Lekarz z powołania.Polecam

cudowny lekarz miałam bardzo zagrożoną ciąże dzięki niemu donosiłam jeśli jest jakiś problem podchodzi do tego z pełnym profezjalizmem potrafi wszystko wytłumaczyć spokojny uważam że nie ma lepszego od pana doktora nawet gdy kobieta tylko panikuje nie traktuje jak głupia jak co poniektórzy lekarze polecam każdej kobiecie zwłaszcza w ciąży chodzę do czechowic

Polecam każdemu! Tanio, kompetentnie. Uratował życie mojej mamy. A teraz i ja sama chodzę do niego. Wykrył więcej jako ginekolog niż mój endokrynolog który brał 300zł za wizytę.

wspaniały lekarz. Wszystkim kobietom życzę aby na takiego lekarza własnie trafiły

Wspaniały człowiek, świetny fachowiec polecam Go w 100 procentach.

Wspaniały człowiek, świetny fachowiec polecam Go w 100 procentach.

Bardzo dobry lekarz, trafnie stawiający diagnozę.Zawsze miły,uprzejmy,życzliwy.Polecam wszystkim kobietom.

Dla mnie dobry lekarz musi mieć kilka cech: przede wszystkim znać się na rzeczy, w drugiej kolejności podchodzić kompleksowo do danego zaganienia, przewidywać pewne sytuacje. Gdy do tego dodamy niesamowity takt, kulturę osobistą oraz umiejętne tłumaczenie wszystkich zawiłości choroby, to powstaje lekarz idealny, no i takim mi się rysuje doktor Janusz Peterek. Serdecznie polecam.

fantastyczny lekarz i super specjalista! zawsze miło, życzliwie i serdecznie. Niska cena, ale niestety obrzydliwie długie czekanie w kolejce na wizytę (Cz-Dz), nieraz 7-8 godzin. Mimo wszystko WARTO!