lekarz Janusz Pieczyński

Okulista

Bardzo polecam! Jestem zadowolona z wizyty, dokładnie i sprawnie przebyte badania, super tłumaczy:)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora Pieczyńskiego. Fachowa,dokładna i miła obsługa. Spokojnie i zrozumiale wytłumaczył mi na czym polega choroba moich oczu. Bardzo dziękuję. Anna Głowienka

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora Pieczyńskiego.
Bardzo dziękuję.
Anna Głowienka

Zdecydowanie polecam. Przez 13 lat nie trafiłam na tak kompetentnego specjalistę! Wysłucha, wytłumaczy, odpowie na pytania.

Bardzo sympatyczny,wysłucha i doradzi,powie,jak będzie wyglądało badanie krok po kroku,polecam!

Bardzo przyjazny i miły lekarz. Pomógł mi niezmiernie . Przeprowadził bardzo trudną operację enukleacji oka z wszczepieniem implantu. Przedtem wszystko dokładnie wyjaśnił informując o zagrożeniach. Przejmował się moim losem.Prowadził moje leczenie aż do samego szczęśliwego finału.Jestem mu bardzo wdzięczna. Serdecznie polecam tego specjalistę.

Wciąż poszukujesz "Okulista Olsztyn"?

dr
Anna Maria Jasek