dr n. med. Janusz Pozowski

Super lekarz. Ludzkie podejście do pacjenta. Zawsze odbiera telefony. Zależy mu na pacjentkach nie na pieniądzach. Polecam

Bardzo dobry lekarz zarówno przy wizytach kontrolnych, problemach zdrowotnych czy przy prowadzeniu ciąży-przerobiłam u niego wszystko i jestem bardzo zadowolona, polecam go wszystkim koleżankom!

Bardzo dobry lekarz zarówno przy wizytach kontrolnych, problemach
zdrowotnych czy przy prowadzeniu ciąży-przerobiłam u niego wszystko i
jestem bardzo zadowolona, polecam go wszystkim koleżankom!

Dr Pozowski to fantastyczny człowiek: ciepły, życzliwy, uprzejmy, otwarty i ZNAKOMITY LEKARZ z dużym doświadczeniem i niesamowitą intuicją. Profesjonalista w 100%. Najlepszy ze wszystkich jakich znam. Wierzy do samego końca, że wszystko będzie dobrze, daje nadzieję i siłę, jest wsparciem kiedy sytuacja staje się beznadziejna. Celem tego lekarza jest zdrowie i dobro pacjenta a nie kasa. Jestem pacjentką dr Pozowskiego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją ciąże od samego początku i pod opieką Pana doktora urodziłam zdrowego synka. W oczach kolegów lekarzy Pan doktor znajduje sympatię, podziw, uznanie. Wszyscy współpracownicy liczą się z Jego zdaniem. Przez wszystkich jest lubiany i szanowany. Dr Pozowskiego polecam wszystkim z czystym sumieniem i z całego serca. To lekarz z powołania!

Zdecydowanie najlepszy ginekolog jestem jego pacjentką o 15lat ,wcześniej lekarze wydali wyrok że nie będę mieć dzieci to on dał mi nadzieję dziś ma 3dzieci mimo iż każda była obciążona dużym ryzykiem wszystko się udało .Drugi czynnik to komfort psychiczny doktor nie wątpliwie ma dobre podejście do pacjentek a dwa widać że to lekarz z powołania .zdecydowanie polecam wam .

Szczerze polecam tego lekarza wszystkim przyszłym mamom. Miałam dotychczas do czynienia z kilkoma ginekologami i własnie ten okazał się być najlepszy. Kompetentny, cierpliwy, uprzejmy i długo jeszcze mogłabym te komplementy wyliczać. Chodziłam do niego całą ciążę

Świetny lekarz polecam! Niezwykle kompetentny i uprzejmy, a to ważne zwłaszcza w przypadku ginekologa.

Bardzo dobry lekarz, polecam ;) Doskonale tlumaczy wszystkie choroby i historie choroby

super lekarz...polecam w 100% miły, sympatyczny, wszystko tłumaczy,mozna kontaktowac sie z nim o kazdej porze..zawsze pomoze.

Doktor Pozowski to najlepszy ginekolog jakiego znam. Jest lekarzem z powołania, bardzo miły z poczuciem humoru.Ma wspaniałe podejście do pacjentek. Nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza.

Bardzo miły człowiek, ma dobre podejście do pacjentki,wszystko wyjaśnia i indywidualnie podchodzi do problemu.Polecam.