lekarz Janusz Pustuła

1,7

Niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu ,trafiłam do doktora w środku nocy z gorączka a on mnie wysyła do innego lekarza nawet mnie nie zbadał,tragedia , dlaczego on pracuje w takim zawodzie to chyba jakaś pomyłka , nie polecam tego Pana

Niech On już lepiej śpiewa.Szkoda gadać.Tragedia,arogancki,pewny siebie,ale co On robi na Sor? !! Na samą myśl o tym doktorku jest mi niedobrze.A może by tak jakieś kursy doktorze? np.tokarz? murarz?może cieśla??

tacy ludzie nie powinni wybierać takich zawodów. Tak opryskliwego,aroganckiego i chamskiego podejścia do pacjenta jeszcze nie widziałam. Człowiek przychodzi z problemem, a on to ma w du*ie za przeproszeniem i odsyła do kogo innego chcąc się jak najszybciej pozbyć kolejki. no przepraszam bardzo, ale skoro bierze kasę za bycie ginekologiem to niech nim będzie, a nie uważa się za bóg wie kogo! w sumie żałuję, ze nie widziałam tych opinii ,ale problem był naglący, wiec pobiegłam do kogokolwiek .6godzin czekania-strata czasu i nerwow..... nie polecam,a wręcz odradzam kontakt z tym człowiekiem!