lekarz Janusz Rączy

Zdecydowanie odradzam arogancki w zachowaniu nieuprzejmy podchodzi do pacjentki z wyższością nie szanuje pacjentki pełen kompleksów

Bardzo sympatyczny i rzetelny lekarz. Dokładnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta. Przy tym wybitny specjalista.

Świetny lekarz podejściem do pacjenta. Chodzę do niego już 10 lat i nigdy się nie zawiodłam. Dzięki P. Doktorowi w ciąży czułam się bezpiecznie i wiedziałam,że jestem pod dobrą opieką. Polecam !!!

lekarz z powołania jakich brakuje, leczę się u doktora już ponad 10 lat. był pierwszym lekarzem który mi pomógł gdy okazało się że choruję na raka, dzięki doktorowi można powiedzieć że żyję do dziś

Świetny specjalista, będąc jego pacjentką czułam się naprawdę bezpiecznie. Wszystko tłumaczy, jest bardzo dokładny, mogłam o wszystko pytać i zawsze otrzymywałam pełne wyjaśnienia. Godny polecenia.

Bardzo uprzejmy, profesjonalnie podchodzi do problemu, nie lekceważy pacjenta i jego problemów, wszytsko spokojnie wytłumaczy, przeprowadza nawet te podstawowe badabia gdzie inni lekarze wychodzą z założenia że po co wogóle to robić, polecam

Zdecydowanie odradzam!Dr.J.Rączy w ogóle nie dba o swoje pacjentki,nie tłumaczy i nie objaśnia przyczyn złego samopoczucia w ciąży,wydaje się być obojętny a uprzejmy jest tylko w prywatnym gabinecie i to w bardzo małym stopniu.

bardzo dobry specjalista jestem z wizyt u tego doktora zadowolona prowadził całą moją ciążę i nie zawiodłam sie na nim B

świetny specjalista o wysokiej kulturze - polecam

świetny specjalista o wysokiej kulturze - polecam

Świetny lekarz,naprawdę godny polecenia.Bardzo uprzejmy a przede wszystkim kompetentny.Podczas badania tłumaczy co i po co robi.