dr n. med. Janusz Renn

2,9

Na początek, szkoda że w opiniach nie ma punktów 0, ponieważ jeśli chodzi o uprzejmość, podejście, polecenie tego lekarza bym dała nawet w minusie. Ten lekarz jest bardzo zadufany, arogancki, nie miły wobec pacjenta. Traktuje pacjenta jakby był gorszy, nie ma szacunku do drugiego człowieka. Każe się wypowiedzieć po czym jak tylko pacjent zaczyna mówić nie dopuszcza go do wypowiedzi. Ten lekarz nie ma podejścia do drugiego człowieka i naprawdę nie powinien pracować z ludźmi. Uważa się jako orzecznik za Boga, wykorzystuje w tym aspekcie swoją wyższość nad pacjentem. Przerzuca tylko dokumentację medyczną bez zapoznania się z nią a co gorsza wie lepiej gdzie pacjenta boli, wgl nie słucha tego co pacjent stara mu się przekazać przy tym ironicznie się uśmiechając. Mam uraz kręgosłupa który wyniknął w czasie wypadku e pracy, zostałam wyrzucona z pojazdu, mam uszkodzone 4 kręgi a w nich przepukliny przez które mam teraz ograniczenie w znalezieniu pracy, moja codzienność życia się zmieniła gdyż m.in nie mogę uprawiać sportów które dotychczas uprawiałam, mówiąc o tym lekarzowi ironicznie się śmiał uważając to jakby były to rzeczy błahe. Przy badaniu każdy ból totalnie olewa twierdząc,że nie boli. Z samej wizyty jako kontakt z drugim człowiekiem bardzo źle wspominam i nie polecam tego lekarza a na pewno jako orzecznika. Dla tego lekarza chyba uraz to znaczy w moim przypadku urwanie głowy albo gdybym miała złamany kręgosłup aby stwierdzić, że może boleć i że ma to swoje konsekwencje.

Nie polecam ten człowiek to nie lekarz nie dość że nie potrafi czytać dokumentacji medycznej to jest bezczelny i arogancki najpierw każe opowiedzieć o urazie a gdy pacjent zaczyna mówić to uciesza i przerywa w bezczelny sposób dodajac ,że jestem 18 pacjętką i mam przestać gadać bo on jest juz zmęczony ! Wysłuchiwaniem tych wszystkich ludzi .!!!!!taki czlowiek nie powinien byc orzecznikiem ani tym bardziej lekarzem !;!

Dzisiejszego dnia byłam obsługiwana przez tego lekarza jako orzeczenia zus, co powiem to, że potraktował mnie chamowato i ze znacznym poczuciem wyższości. Nie pozwala dojść do słowa i na każdą odpowiedź ma swoje "mądre" wyjaśnienie. Opinia oczywiście negatywna, bo uszczerbek na zdrowiu wg tego Pana to prawdopobnie urwanie nogi bądź ręki...

Nie polecam. Choć może miał zły dzień, ale to nie powód aby byc nie uprzejmy dla nowego pacjnta. Może za mało zapłaciłem za wizytę. Lekarz jest również orzecznikiem w ZUS'ie, kolega na niego trawił po mojej wizycie u niego. Nigdy wcześniej nie miał do czynienia z lekarzem orzecznikiem - i nie miło wspomina to spotkanie.

Nie polecam.

jest super lekarzem leczy minie już 20 lat i dzięki nie mu żyje.

jest super lekarzem leczy minie już 20 lat i dzięki nie mu żyje.

Z lekarzem tym zetknęłam się dwukrotnie podczas pobytu w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu ( popularnie mówiąc - na Lutyckiej )na Chirurgii B. Za pierwszym razem trafiłam tam wiele lat temu po wypadku, był on wtedy opiekunem sali,na której leżałam, a swoich pacjentów otaczał dużą troską i zainteresowaniem, parokrotnie w ciągu dnia wpadając na salę i sprawdzając stan, samopoczucie i potrzeby pacjentek na swojej sali ( wtedy była to sala wieloosobowa), a w tym roku zdejmował mi szwy po operacji, i zrobił to bardzo sprawnie i bezboleśnie. rozmawiałam z pacjentkami, którym operował żylaki, były z niego bardzo zadowolone.

Świetny specjalista, pomógł mi w problemie, trafna diagnoza. Polecam!!!!!

Świetny specjalista, pomógł mi w problemie, trafna diagnoza. Polecam!!!!!

zetknęłam sie z tym lekarzem podczas pobytu w szpitalu i wspominam go najmniej sympatycznie.

Lekarz godny polecenia kompetentny i konkretny.Udziela jasnych informacji o sposobie leczenia i przebiegu operacji, wykazuje zainteresowanie pacjentem. Mój pierwszy pobyt w szpitalu naprawdę dobra opieka.

Lekarz poprowadził mnie niemal za rękę przez wszystkie etapy przyjęcia do szpitala, dopytywał o samopoczucie, sprawnie przeprowadził zabieg tłumacząc wcześniej wszystkie szczegóły.