lekarz Janusz Rupiński

Badanie wykonywane pośpiesznie, lekarz mało uprzejmy, a w dodatku wystawionym przez niego wynikiem badań można sobie co najwyżej usta powycierać po badaniu, bo jest tak mało dokładne i mieści się w dwóch linijkach, gdzie w innej przychodni u innego lekarza był każdy aspekt bardzo dokładnie opisany wraz z dokumentacją fotograficzną. W mojej opinii w przypadku tego lekarza męczenie się przy badaniu na marne. Badanie będzie trzeba dla lepszej diagnostyki potwórzyć.

Kolonoskopia bez znieczulenia nie musi boleć. Profesjonalna opieka. Pan doktor super. Rozmawia z pacjentem.

Bardzo dobry Pan Doktor. Wykonuje kolonoskopię. Przez 10 lat chodziłam do innego, Który na żywca robił mi badanie. Jednak można dać przeciw bólowy i zrobić badanie bez takiego bólu co przechodziłam. Panie pielęgniarki uprzejme powiedzą co robić. Bardzo dziękuję i polecam. Od dziś na badanie będę tylko i wyłącznie chodziła do Pana Dok.Chir. Janusza Rupińskiego. Pozdrawiam i dziękuję.

Lekarz nieuprzjemy gburowaty. Wizyta rozpoczęła się od tego że już powinnam być wykreślona z listy bo "nie odbierałam telefonów", które nigdy nie zostały wykonane. Wizyta w tempie ekspresowym, lekarz nie słucha pacjenta. Uwaga, że boli jedynie zostanie olana.

Czytam bardzo wiele negatywnych opinii o tym lekarzu ale podeszłam do tego z pewnym dystansem i to był mój błąd. Jechałam 70 km na umówioną gastroskopię, rejestracja zajęła 25 minut, pokierowano mnie do gabinetu. Przed gabinetem kolejka pacjentów, minuta do mojego badania. Pytam się pacjentów, czy to jest kolejka na gastro, odpowiedziano mi, że na badanie gastro ale sprzęt się popsuł i jest opóźnienie. Ponadto lekarz wyczyta po nazwisku, więc grzecznie czekam 15 minut. Po tym czasie wychodzi lekarz i pyta się na co ja czekam, więc grzecznie tłumaczę, a on z nerwami i pretensjami, że jakim prawem ja się spóźniam, więc tłumaczę, a on, że co chwilę wychodził na korytarz i mnie nie było (hm a to ciekawe, mam świadków, że w ogóle nie wychodził) kazał mi wejść do gabinetu tylko po to, aby pokazać mi zegarek że jest 10 minut po zaplanowanym badaniu i po raz setny uświadomić mi, że badania nie zrobi i że to nie chodzi o jego czas. Może nie o czas ale dobra wolę. Brak szacunku do drugiego człowieka, śmiem twierdzić, że pewnie celowo siedzi w gabinecie, wychodzi chwilę po zaplanowanym badaniu i badań później nie wykonuje. Kazał mi się przepisać na inny dzień. Problem w tym, że długo na to badanie czekałam, wzięłam w tym celu urlop oraz mój mąż, ponadto co najważniejsze badanie miało zostać wykonane w trybie pilnym ze względu na....

Totalna porażka...na twarzy miałem guza jakieś pół roku temu pan doktor mi go usuwał i od początku coś było nie tak bo czułem dalej pod skórą...co się okazało po dwóch miesiącach pan doktor nie usunal do konca i wyroslo na nowo wiec znow poszedlem do poradni i mialem miec wizyte u pana R. ale odmówiłem i musialem czekać długo aż mnie przyjmie kolejny ( czekałem 4 miesiące ) i w końcu poszedlem na zabieg do innego chirurga i teraz wszystko jest ok. A pana j.r. zdecydowanie nie polecam zwykly prosty zabiegi tyle problemow co dopiero jakby bylo cos powazniejszego...Panu już dziękujemy !!!

Lekarz godny zaufania,uprzejmy,polecam tego lekarza.

Lekarz godny zaufania,uprzejmy,polecam tego lekarza.

Bardzo przyjemny, kolonoskopia bez znieczulenia nie musi boleć. Polecam

Bardzo przyjemny, kolonoskopia bez znieczulenia nie musi boleć.
Polecam

Kompetentny, sympatyczny lekarz. Zdecydowanie polecam!

Kompetentny, sympatyczny lekarz. Zdecydowanie polecam!

zdecydowanie polecam ! Lekarz przeprowadził mi operację wrzodów żołądka i miło do mnie podchodził