dr n. med. Janusz Rusek

Świetny lekarz. Pierwszy raz spotkałem się z nim mając 7 lat. Wyleczył mi oczy z 3,5 dioptrii do 0,5. Teraz mam lat 33 i wizyta kontrolna i okularki tylko do komputera 0,5. Polecam jako fachowca. Bez komputerowego badania jak co niektórzy pseudo okuliści w "VE"

Lepiej żeby zmienił zawód i nie szkodził pacjentowi.

Lepiej żeby zmienił zawód i nie szkodził pacjentowi.

z dotychczasowych wizyt jestem bardzo zadowolony , oceniam prace Dr Ruska na 6 +

Jedyną rzeczą która mnie trochę denerwuje jest fakt że jak pojawiam się u Pana doktora co pół roku to za każdym razem cena wizyty jest inna... najmniej zapłaciłem chyba 30 złotych a najwięcej chyba 60 albo 70 złotych, lecz poza tym Pan Janusz Rusek to bardzo miły człowiek i dobry specjalista.

świetny specjalista, dobrze zna się na swojej pracy dobre podejście do pacjenta

świetny specjalista, dobrze zna się na swojej pracy dobre podejście do pacjenta

Myślę że większość osób zna tego pana, ale dla tych którzy nie wiedzą tylko przytoczę jak to Pan doktor lubi straszyc swoich pacjentów laską i slepotą pokazując w ten sposób swoją niekompetencję.

Pierwsza wizyta 60 pln nastepne 50 pln. Bardzo dobry lekarz. Poswieca czas pacjentowi i przyspiesza, gdy ktos czeka w poczekalni.