lek. med. Janusz Rusineklek. med. Janusz Rusinek - zdjęcie profilowe

lek. med. Janusz Rusinek

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Jestem lekarzem z 32-letnią praktyką kliniczną. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie w 1985 roku. Specjalizację II stopnia z chorób wewnętrznych uzyskałem w 1996 roku. Specjalizację II stopnia z endokrynologii uzyskałem w 2002 roku i od tego czasu jestem członkiem PTE (Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego). Od ponad 10 lat prowadzę szkolenia dla lekarzy POZ w woj.mazowieckim z zakresu diabetologii. Jestem kierownikiem specjalizacji. Endokrynologia jest moją pasją. Każdego pacjenta t...

Uczciwość i rzetelność tego lekarza a przy tym wspaniałe podejście do pacjenta, wiedza, kompetencja, empatia i cierpliwość - stawiają go w mojej ocenie bardzo wysoko. Prawdziwy doktor z powołania.

Po stokroć TAK dla tego doktora! Przeogromna wiedza fachowa z kilku dziedzin medycyny. Wysoka kultura osobista i bardzo miły sposób bycia ale też poczucie humoru. Ogromna cierpliwość i poświęcony czas, czego nie doznałam u żadnego innego lekarza nigdy wcześniej. Dokładność w pobieraniu wywiadu, analizowaniu badań, badaniu mnie bezpośrednio. Dla mnie czas w gabinecie się zatrzymał, byłam jak w innym świecie. Na wizytę poszłam z polecenia i ja też bedę polecać dr Rusinka, bo to cenny wyjątek w świecie lekarskim.

Lekarz okazał sie bardzo rzeczowy i profesjonalny. Trafiłem z tzw. "męskimi problemami", na które dr Rusinek umiał znaleśc właściwe leczenie. Wizyta była kompleksowa i bardzo komfortowa. Przy okazji okazało sie, że mam zmianę w tarczycy, czego nawet nie podejrzewałem, ale dr Rusinek zbadał mnie całego i "obmacał" mi też tarczycę i coś go tam zaniepokoiło. I w USG wyszedł całkiem spory guzek. Dostalem skierowanie na biopsję. Chodziłem po wielu lekarzach, nawet profesorach. Nikt nie potraktował mnie tak wnikliwie i dokładnie. Absolutnie POLECAM! Jędrzej.

Bardzo profesjonalny lekarz a przy tym niezwykle miły i zainteresowany pacjentem. Wizyta była kompleksowa, trwała godzinę, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, w porównaniu z innymi specjalistami. Doktor Rusinek ma olbrzymią wiedzę i potrafi wykorzystać ją do postawienia trafnej diagnozy. Nie patrzy "wąskim okiem wąskiego specjalisty", umie połączyć fakty i objawy z wielu dziedzinmedycyny. Dla mnie rewelacja i polecę szczerze każdemu.

Najlepszy endokrynolog w mieście! Jestem bardzo zadowolona. Do dr Rusinka trafiłam z polecenia. Jego wszechstronna wiedza, wnikliwość i profesjonalizm zrobily na mnie ogromne wrażenie. Skromny i bardzo miły człowiek, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Czuję się w "dopieszczona" medycznie, żadne pytanie nie pozostało bez odpowuiedzi. Takich lekarzy jest teraz mało. Bardzo, bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49