lekarz Janusz Sielczak

Lekarz rodzinny

2,9
2,9

Tego "lekarza" zdecydowanie nie polecam! Idziesz do niego w ostateczności a on i tak bagatelizuje problem i nigdy nie szuka przyczyny. Daje do zrozumienia , że przesadzasz i tylko zawracasz mu głowę.

Chodzimy do tego lekarza całą rodziną od wielu lat, zawsze doradzi wytłumaczy i pomoże, nie zdarzyło się żeby powiedział : nie mam czasu,taki powinien być lekarz.

dużymi literami nie polecam,nie potrafi znaleść choroby nie mowiąc już o jakiś wynikach.

Godny polecenia lekarz. Nie zdarzył mi sie jakikolwiek kłopot ze strony pana doktora. Uważam, że jest kompetentny i godny zaufania. Polecam :)

do tego pana doktora to lepiej przyjsc juz z nazwa choroby na ktora chorujemy o wiele lepiej diagnoza mu idzie.hi.hi

nie leczy,tylko wypisuje recepty,nie interesuje sie ogolnym stanem zdrowia tylko jedna rzecza, nie stosuje zadnej profilaktyki, ma humory,bywa bardzo niemily...to tyle

Jest moim lekarzem rodzinnym od wielu lat i zawsze moglam na nim polegac. Nie trzeba dzwonic i umawiac sie na wizyte na konkretna godzine a potem wysiadywac w poczekalni jak na zbawienie tylko idziesz i odrazu cie przyjmuje. Dla mnie super!!!

Lekarz buhahaha !!!Życzyłabym sobie jak i innym jak najmniej lekarzy takiego pokroju jak dr J. Sielczak !!!! Lekarz na pozór miły i uprzejmy okazał się bezdusznym prostakiem , który odmówił leczenia mojego synka pomimo (okazało się ,że dziecko ma zapalenie płuc) , że ja i mąż należymy tzn. należeliśmy do tej przychodni do dnia odmowy leczenia( bo jak można powierzyć zdrowie osobie, która bardziej zajmuje się robieniem maślanych oczu do pielęgniarki i zmienianiem rzeczy materialnych BMW z rana VW po poludniu ? ) Cóż widocznie źle zrozumiałam przysięgę Hipokratesa - ojca medycyny i przyrzeczenia lekarskiego , ktore jasno mówi : ...życie moje poświęcę służbie ludzkości;...zawód mój wykonywać będę z sumiennością i godnością; troską o zdrowie chorych będzie moim pierwszym obowiązkiem...

z szacukiem Panie lek. trzeba chyba jeszcze raz powrócić do kajetu i poczytać ?

Pozdrawiam !

Jak widać zdecydowanie ok.

Jak widać zdecydowanie ok.