dr Janusz Skorupka

Chirurg onkolog

Pan doktor Janusz Skorupka ponad 10 lat temu operował guzki "oknkologiczne" u mojej żony. Wszystko zakończyło się bardzo dobrze i tak jest do dzisiaj. Bardzo dobry i doświadczony lekarz, ma odpowiednie podejście do pacjentów, bardzo normalny, miły i pomocny, a do tego profesjonalista.

Uprzejmy - zdecydowanie tak,kompetentny -chyba tak,ale mój przypadek zdecydowanie zlekceważył,po trzykrotnym!!! wycięciu guzka odesłał mnie do Centrum Onkologii,ale tak naprawdę pomogli mi na Szopena.Potraktowali mnie poważnie i wycięli dokładnie,nie zostawili np:2mm guzka...

Pan dr Janusz Skorupka jest godnym polecenia lekarzem. Kompetencja i uprzejmość wzbudza zaufanie do niego jako do lekarza i czlowieka.Lecze sie juz od 3 lat i chodze systematycznie na wizyty - pan Janusz jest zawsze uprzejmy i stara sie poswiecic jak najwiecej czasu. Jestem bardzo zadowolona i wdzieczna za dotychczaswe leczenie.

Wspaniały, świetny fachowec i dobry madry człowiek. Operował mojego męża na woreczek żółciowy. Potafi wytłumaczyć i uspokoć. Nie podchodzi do pacjenta rutynowo. Polecam.

świetny lekarz, bardzo życzliwy,polecam wszystkim.

świetny lekarz, bardzo życzliwy,polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Rzeszów"?

P.C.R. "Amazonka"
Chopina 2