lekarz Janusz Śliż

Pan doktor prowadził moją ciążę. Do 30 tyg była idealna,potem zaczęły się kłopoty. Od razu położył mnie w szpitalu,codziennie był z wizytą, po sam odbierał zagrożony poród,potem przychodził i informował mnie o każdej podejmowanej decyzji dot mnie i dziecka. dzięki niemu moja córka jest zdrowa i śliczna. POLECAM z czystym sumieniem!!!

pan doktor prowdzil 2 moje ciaze i zadna z nich nie byla ciazami wzorcowymi i idealowymi. lekarz jak ktos juz powiedzial dusza. zawsze ma czas zawsze pomoze wiele razy bylam u niego w czasie dyzuru w szpitalu i nigdy nie odeslal z kwitkiem. nieprawda jest ze liczy sie tylko dla niego kasa. jak tylko cos sie dzialo pomagal i uspakajal. w 2 ciazy mialam bardzo duze problemy ze strony ukladu moczowego i d0obrze wiedzial ze nienawidze szpitali i pobytow w nich zaden lekarz u mnie w okolicy niechial mnie wyleczyc tylko szpital a z racji tego ze w domu mialam malutkie 2 dziecko nie chcialam tam isc to doktor wraz ze swpoja cudowna zona mnie z tego wyprowadzili gdy trafilam pozniej na oddzial z powdu kolki nerkowej codziennie widzialm go u siebie na sali za kazdy razem pytal o moj stan zdrowia i wszytsko dokladnie monitorowal choc nie lerzalam na jego oddziale. jest to lekarz ktorego polece z czystym sumieniem kazdej kobiecie

Wspaniały specjalista. Odebrał moje dwa porody. Po porodzie przychodził na oddział spytać o moje samopoczucie. Zawsze czułam się swbodnie i pewnie, że mam dobrą opiekę. Podczas ciąży zawsze mogłam do niego zadzwonić.

Jest swietny. Jestem jego paacjentką od wielu lat, był przy porodzie moich dzieci. Zawsze miły i uprzejmy niosący pomoc swoim pacjentkom.

Lekarza poleciła mi przyjaciółka. Miło zaskoczyło mnie jego podejście do pacjenta i to że nie bagatelizuje problemu. Wzbudza zaufanie i wszystko dokładnie tłumaczy. Godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław