lek. dent. Janusz Słomka

Pan doktor Słomka to taki Stomatolog, którego precyzja równa się z wykonastwem szwajcarskich zegarków. Plomby wieczne, a prace, które sam uważa za niepewne i tak okazują sie trwałe :) Gabinet prowadzony wzorcowo, pełen szacunek dla czasu pacjenta, to naprawdę sie nie zdarza zbyt często u innych, nawet prywatnych lekarzy, aby wyznaczana godzina wizyty była tak bardzo dotrzymywana. Pełen profesjonalizm zarówno organizacyjny jak i wykonwaczy. POLECAM.

Mialam szczescie , ze na niego trafilam . Pan doktor nie potrzebuje reklamy . Zasada " jedna pani drugiej pani " dziala bardziej , niz najdrozsze reklamy . Polecam go wszystkim , nawet tym , ktorzy sie bardzo boja dentysty

Dr. Słomka jest rewelacyjnym stomatologiem , ma super podejście do pacjenta , wszystko tlumaczy ze szczegółami, ceny przystępne.Na wizytę trzeba czekać ok. 3 miesięcy, ale warto lecz kiedy jest pilna potrzeba to przyjmie wcześniej. Swoim podejściem potrafi zachęcić do leczenia zębów. Polecam wszystkim !!!

Bez Bólu!!!!Nawet zastrzyk znieczulenia jest nieodczuwalny! A samo znieczulenie rewelacja! Zabieg jest kosmetyczny! Minus to oczekiwanie na wizty terminy ok 3 miesiace, co swiadczey samo o sobie :D Polecam.

Od 30 lat Dr.opiekuje sie moja cala rodzina .Jestesmy bardzo zadowoleni.Ostatnio robilam korony ,troche kosztowaly ale jest super.Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tychy"?

DentalCare
Barona 30