lekarz Janusz Sojka

Homeopata

Ten lekarz to specjalista w swojej dziedzinie. On działa cuda! Spojży na człowieka, zada kilka pytań i wie gdzie jest problem. Ustalane przez niego kuracje tyczą się wszystkich dziedzin, od przeziębienia aż po problemy związane z poważnymi schorzeniami. W 100% polecam tego lekarza.

W 100% polecam tego lekarza.

Super lekarz, wielka kompetencja w tym co robi. Homeopatia jest dość specyficzna, trzeba zrozumieć i zaufać. Polecam Doktora szczerze.

Zawsze właściwie postawiona diagnoza i trafnie dobierane leki. Efekt tylko jeden szybki powrót do zdrowia i wspaniałe samopoczucie. Wieloletnia pacjentka. Wszyscy którym poleciłam tego lekarza są jego stałymi pacjentami.

Zawsze właściwie postawiona diagnoza i trafnie dobierane leki.
Efekt tylko jeden szybki powrót do zdrowia i wspaniałe samopoczucie.
Wieloletnia pacjentka.
Wszyscy którym poleciłam tego lekarza są jego stałymi pacjentami.

To homeopata, który prowadzi mnie a przede wszystkim moje dziecko od wielu lat, to ja załozyłam tutaj jego profil z radością polecam Pana Doktora. Jest dosc ekstrawagancki, ale szelanie kompetentny, fachowiek w homeopatii. Wyleczył z nas przez prawie 9 lat ze wszystkiego, co nam dolegało. Jeździ do Niego prawie cała moja rodzina, a także wielu znajomych bliższych i dalszych. Polecam ! A jesli kogos interesują szczegóły,i szersza opinia proszę, oto mój mail: cacko2010@yahoo.com

Wciąż poszukujesz "Homeopata Warszawa"?

Gabinet Lekarski
ul. Dickensa 7 m 83

Przyjazna Medycyna dla dzieci i dorosłych
Koprzywiańska 37

Ewa Szwajda