dr Janusz Stankiewicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Ja trafilam do lekarza ze skierowaniem na histeroskopie. Moje objawy to bol podbrzusza i krwawienia, poprzednio 3 krotnie mialam robiona histeroskopie za kazdym razem usuwane liczne polpy endometrialne i krwawienia ustawaly . Tym razem znowu skierowanie z podejrzeniem o polipy.Dr Sgankiewicz stwierdzil ze nic nie widzi i ze histeroskopii nie zrobii.Zaznaczam ze w poprzednio rowniez te polipy na usg bylu slabo widoczne bo to polipy mnogie ale PLASKIE A NIE USZYPULOWANE. Mimo wszystko dr S. powiedzial ze histeroskopii pomimo skierowania nie przeprowadzi. Dodam ze staralam sie o dziecko od 10 lat i mialam stwierdzona nieplodnosc idiopatyczna. Lekarz zaproponowal monitoring cyklu, ktory wyszedl pozytywnie i rozkosznie stwierdzil ze teraz czekamy na wyniki....kolejne 10 to bede miala ok 50 lat.Zasugerowal laparoskopie ktora nie byla potrzebna. Zrobilam histeroskopie w Warszawie i kolejne polipy zostaly usuniete. Reasumujax moja przygoda z doktoremS. Nie nalezy do udanych.

Od 11 lat jestem pacjentką dra Janusza Stankiewicza. Ten godny uznania ginekolog przeprowadził u mnie dwie operacje zakończone sukcesem. Poza wysokimi kompetencjami zawodowymi na uwagę zasługuje fakt, że dr Stankiewicz traktuje pacjentów z szacunkiem, uważnie ich słucha, wyjaśnia szczegóły choroby i leczenia. Dziękuję serdecznie i szczerze polecam:)

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam! Pełen profesjonalizm

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam! Pełen profesjonalizm

Rewelacyjny lekarz. Doktor z powolania. Kompetentny, doskonale zna sie na swojej profesji, nawet nie trzeba wiele pytac bo sam wyczerpujaco wyjasnia problem. Jezeli chodzi o prowadzenie ciazy niezastapiony!!! W 5min. trafna diagnoza nawet w ciezkich przypadkach a co najwazniejsze Ludzki Lekarz!!!! Niezmanierowany jak inni, a przy tym taki profesjonalny!!!!

Prowadził moją drugą ciążę. Ponieważ pierwsza (we Wrocławiu) była prowadzona bardzo dobrze miałam wątpliwości, czy w Toruniu znajdę równie dobrego ginekologa. Okazało się, że znalazłam lepszego. Podczas wizyt czułam się tak, jakby to była pierwsza moja ciąża, doktor wszystko dokładnie tłumaczył, objaśniał usg, zlecał wszystkie konieczne badania i informował, co będzie na najbliższej wizycie. Delikatny, cierpliwy, kompetentny. Zdecydowanie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Toruń"?

Fałata 92c/44

Sławomir Koch