dr Janusz Stankiewicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pełny profesjonalizm. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Uprzejmy i kompetentny. Nie czułam się przy nim niekomfortowo.

Nie polecam . Podejście pana doktora pozostawia wiele do życzenia. Jak dlabie stracone 2 lata. Wizyty w pośpiechu za kasę Jeśli ktoś potrzebuje fachowej pomocy to stanowczo odradzam. Mnie Pan doktor już nie zobaczy.

Kiedyś dla mnie to był naprawdę dobry specjalista. Który pomagał i leczył. Niestety ostatnimi czasy bardzo mnie zawiód nawet dwa razy. Mam wrażenie, że teraźniejszych Pan Doktor jest nastawiony tylko na kasę a pacjentki z problemami ma po prostu gdzieś. Gdybym po ostatniej wizycie nie pojechała do innego lekarza wykrwawiłabym się na szczęście tamten lekarz od razu skierował mnie do szpitala i w ten sam dzień operował tym samym ratując mi życie. Przykro mi Panie Doktorze, ale zawiodłam się na Pan i to bardzo 😥

Kiedyś dla mnie to był naprawdę dobry specjalista. Który pomagał i leczył.
Przykro mi Panie Doktorze, ale zawiodłam się na Pan i to bardzo 😥

Bardzo dobry lekarz. Dokladnie bada i tlumaczy. Prowadzil moja ciaze. Nie naciaga na dodatkowe wizyty. To jest moj 4 ginekolog i najlepszy jak dotad. Polecam

GODNY ZAUFANIA, EMPATYCZNY, PRZYJMUJE W POTRZEBIE NIE ODMAWIA POMOCY, DOBRY DORADCA I CZŁOWIEK,KOMPETENTNY, SZCZERY, UWAŻNY, DOKŁADNY. POLECAM BARDZO. JEDYNY MINUS TO TAKI ŻE CIĘŻKO PRZEZ REJESTRACJĘ MATOPAT SIĘ DOSTAĆ DO DR NAWET BĘDĄC STAŁĄ PACJENTKĄ ,FENOMENU DZIAŁANIA TEJ REJESTRACJI NIE POJMUJĘ....BO JUŻ PROSZĄC O KONTAKT Z PANIAMI POŁOŻNYMI ZAWSZE JAKIŚ TERMIN SIĘ ZNAJDZIE ...WIĘC O CO CHODZI NIE WIEM ALE CZASEM MAM WRAŻENIE ŻE PANIE POŁOŻNE TO TAKIE NAWET LEPSZE REJESTRATORKI TAKIE DWA W JEDNYM NIE ZOSTAWIĄ PACJENTKI W POTRZEBIE. DUŻY PLUS DLA PAŃ POŁOŻNYCH PRZY OKAZJI .

POLECAM BARDZO.

DUŻY PLUS DLA PAŃ POŁOŻNYCH PRZY OKAZJI .

Ja trafilam do lekarza ze skierowaniem na histeroskopie. Moje objawy to bol podbrzusza i krwawienia, poprzednio 3 krotnie mialam robiona histeroskopie za kazdym razem usuwane liczne polpy endometrialne i krwawienia ustawaly . Tym razem znowu skierowanie z podejrzeniem o polipy.Dr Sgankiewicz stwierdzil ze nic nie widzi i ze histeroskopii nie zrobii.Zaznaczam ze w poprzednio rowniez te polipy na usg bylu slabo widoczne bo to polipy mnogie ale PLASKIE A NIE USZYPULOWANE. Mimo wszystko dr S. powiedzial ze histeroskopii pomimo skierowania nie przeprowadzi. Dodam ze staralam sie o dziecko od 10 lat i mialam stwierdzona nieplodnosc idiopatyczna. Lekarz zaproponowal monitoring cyklu, ktory wyszedl pozytywnie i rozkosznie stwierdzil ze teraz czekamy na wyniki....kolejne 10 to bede miala ok 50 lat.Zasugerowal laparoskopie ktora nie byla potrzebna. Zrobilam histeroskopie w Warszawie i kolejne polipy zostaly usuniete. Reasumujax moja przygoda z doktoremS. Nie nalezy do udanych.

Od 11 lat jestem pacjentką dra Janusza Stankiewicza. Ten godny uznania ginekolog przeprowadził u mnie dwie operacje zakończone sukcesem. Poza wysokimi kompetencjami zawodowymi na uwagę zasługuje fakt, że dr Stankiewicz traktuje pacjentów z szacunkiem, uważnie ich słucha, wyjaśnia szczegóły choroby i leczenia. Dziękuję serdecznie i szczerze polecam:)

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam! Pełen profesjonalizm

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam! Pełen profesjonalizm