Pan Doktor nie pasuje do stereotypu polskiego lekarza. Jego podejście do pacjenta jest nietypowe jak na nasze krajowe realia. Profesjonalizm pod każdą postacią. Jego styl przyjmowania pacjentów dla niektórych może wydać się kontrowersyjny - jak dla mnie wielki pozytyw. Można zauważyć duszę artysty. Bardzo dziękuję.

Znakomity Lekarz.. Posiada bogata wiedzę..Trafnie stawia diagnozę..W połączeniu z znakomitym wyposażeniem gabinetu , jak dla mnie.. Simply The Best!! Polecam w 100%

Bardzo uprzejmy , kontaktowy , z wizyty jestem bardzo zadowolony jedynie co to długo trzeba czekać :) super lekarz polecam 10/10

Nie znam lepszego lekarza....trafne diagnozy, krótkie i skuteczne leczenie....inni powinni się uczyć jak leczyć!

Wiedza ,wiedza +praktyka i doświadczenie.Urodzony lekarz. Na dzień dobry wywołuje uśmiech i zaufanie !

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz

Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
Tychy