lekarz Janusz Stelmaszyński

2,2
2,2
2,1

Druga wizyta i już nigdy więcej. Lekarz POZ kieruje do specjalisty, a tutaj na odwrót, ortopeda kieruje do rodzinnego. Absurd. Usłyszałam, że nie jest cudotwórcą, ale zabrakło niestety rozważenia co może być przyczyną bólu. Opisu zdjęcia rtg nie muszę rozumieć, mam inne wykształcenie. Płytka odłożona, bez zainteresowania, za to komputerowa twórczość bogata. Dowiedziałam się tego, co już sama wywnioskowałam. Wizyta udokumentowana, pieniądze popłyną, tylko co dla mnie z tego wynika? Wyszłam z niczym

Dziś byłam drugi raz u doktora Stelmaszyńskiego. Zachowania sie nie czepiam, bo lekarz może być nieco nieprzyjemny i nieuprzejmy, ALE za to dobrze leczyć no i tu mam wątpliwości czy w tym przypadku to idzie w parze.... Jednak... Dla własnego bezpieczeństwa skonsultuje się dodatkowo z innym specjalistą. Lekko mówiąc, mam spore wątpliwości co do zastosowanego leczenia przez Pana doktora....

Niebywałe standardy u pana Janusza. Chciałbym napisać opinię pozytywną lecz jak. Godzina wizyty przesunięta w czasie😁 czekamy. Muszę powiedzieć badanie wykonał. Lecz nie po to lekarz POZ kieruje pacjenta do specjalisty żeby usłyszeć już Pan się wyleczył i nie ma podstawy do dalszej diagnostyki z państwowych funduszy. Trudno przyjść z dolegliwościami do Specjalisty jak terminy wizyt często są kilku miesięczne. Profilaktyka nie istnieje u Pana Janusza. Wrócę do Sigmy gdy być może przepuklina w kręgosłupie spowoduje że się nie wyprostuje. Zalecenia Pana Janusza powrót do POZ i dalej leczenie przeciwbólowe, chyba że chce to mogę prywatnie zrobić rezonans magnetyczny i to bez skierowania. Dziękuję za radę tu daje panu ocenę 5/5. Tego oczekiwałem. Panie Januszu popierasz nie szkodzić i badać zapobiegać a nie truć lekami przeciwbólowymi.

Witam, jestem po wizycie u Pana doktora nie polecam zero zainteresowania historia choroby, która dostał na biurko, błędna analiza badania, po opisaniu sytuacji w której się znajduje Pan doktor zbywał mnie pisaniem na komputerze.

Witam właśnie jestem po wizycie u panaDoktora....jeszcze jestem w szoku bo poszłam po pomoc po upadku ze schodów z bolącym nadgarstkiem i kręgosłupem a czuje się jak zbity pies nawet nie miałam okazji powiedzieć co mnie boli ...za każdym razem jak zaczynałam mówić pan mnie gestem ręki uciszał twierdząc że pisze na komputerze nie ma złamać kup środki przeciwbólowe i idź do pracy jestem w szoku jak można tak traktować pacjentów nawet jedna gwiazdka to za dużo przy wystawieniu opinii

Pan Doktor zainteresowany problemem pacjenta. Dokładnie zebrany wywiad i przeprowadzone badanie. Bardzo sprawnie przebiegla wizyta i w milej atmosferze

Doświadczony lekarz, podchodzi z dużą uwagą do pacjenta. Bardzo dokładne badanie ortopedyczne i konkretna diagnoza oraz zalecenia. Polecam

Lekarz kiepski, zero jakiekolwiek podejścia do sprawy. Borykam się z problemem dyskopatii, której głównym objawem jest rwa kulszowa. Zdjęcia RTG, rezonans, kilka wydanych opinii i zaleceń przez innych lekarzy, którzy jednoznacznie mówią o problemach z dyskopatią to dla p. Stelmaszyńskiego żaden problem. Przecież przyszedłem do przychodni o własnych siłach to problemu nie ma. Wszystkie badania kłamią i nie pokazują problemu. Zapytany jak radzić sobie z bólem, dostałem odpowiedź, że są leki.... Nie polecam! chyba, że chcesz wyleczyć tylko objawy zamiast choroby.

Nie polecam! chyba, że chcesz wyleczyć tylko objawy zamiast choroby.

Nie wiem czy tego pana należy w ogóle nazywać lekarzem. Podczas badania nie był zainteresowany tym jak opisuję problem. Nie reagował na zgłaszane dolegliwości bólowe. Błędna diagnoza i bagatelizowanie objawów skończyły się w moim przypadku koniecznością zasięgnięcia opinii innego lekarza, a ostatecznie - hospitalizacją. Rażąca nieuprzejmość była już tylko wisienką na torcie. Mam nadzieję, że nasze drogi nigdy więcej się nie spotkają.

Nie polecam tego lekarza wręcz odradzam, zostałam bardzo źle potraktowana przyszlam do lekarza ponieważ miałam wypadek w pracy nie umiałam wytrzymać z bólu noga spuchnieta pan doktor kazal ściągnąć skarpetkę gdy nie umiałam sobie poradzić bo bardzo mnie bolało ten pan wyszarpal mi ta skarpete gdy z bólu złapałam się za nogę i popłakałam to powiedzial ze ręce mam sobie trzymać na kolanach zero reakcji na mój ból brak wykonania zdjęcia RTG tylko zobaczył nogę z daleka wystawił l4 na 2 dni powiedzial żebym z domu nie wychodziła bo będę miala wizytę zus bo mam l4 leżące tylko ja nie potrafiłam się nawet ruszyć wieczorem pojechalam na szpital w Piekarach lekarz w ogromnym szoku jak z taką opuchlizna i nie zbadaniem mnie lekarz mógł mnie tak zbagatelizowac co się okazało że mam skręcenie i naderwanie stawu skokowego i stopy noga musiala zostać włożona do szyny by nie doszło do całkowitego zerwania ścięgna. Odradzam tego lekarza !!!!!!!!!!!!