lekarz Janusz Stępień

Chirurg naczyniowy

2,5
2,1

Zdecydowanie odradzam wizytę u pana Stępnia. Ten człowiek powinien mieć cofnięte uprawnienia lekarskie. Mam konieczny zabieg kolana, ale ortopeda odmawiają zabiegu, ze względu na żylaki, terapeuci odmawiają mi masarzy wodnych, bo mam duże żylaki, a gburowaty doktor Stępień twierdzi, że mu zabieram czas i wszyscy oni są głupi. Dodam, że ortopeda, który odmówił mi zabiegu, ze względu na bardzo duże żylaki, to jeden z najbardziej cenionych ortopedów w południowej Polsce, ma mnóstwo pięciogwiazdkowych komentarzy.

Szkoda czasu pacjentów, aby udawać się po pomoc do tego człowieka. Pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem, który na prawdę udaje, że leczy. Czekając na poczekalni słyszałam jak większości pacjentów mówił że są zdrowi i nie potrzebują leczenia, nie przepisywał leków, nie wykonywał i nie zlecał badań, jedyne zalecenie dużo chodzić. Mojemu tacie, który ma problemy z chodzeniem zalecił j.w. Lekarz ekologiczny i ekonomiczny, szkoda, że bezskuteczny !!!!!!!!!

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia przez całe życie. Arogancki, niekompetentny- zły człowiek w złym miejscu. Próba podjęcia konfrontacji skończyła się wylaniem na mnie jeszcze bardziej obraźliwych słów. Człowiek do zwolnienia. Omijajcie go szerokim łukiem.

Wizyta u pana doktora to porażka. Lekarz nie słuchał informacji o moim problemie. Opowiadał że on nie jest od tego co mu mówię. Nawet nie kazał mi się rozebrać żeby obejrzeć jakieś drobne żylaki które co jakiś czas się pokazują. Na moją informacje dotyczącą moich schorzeń oplatał bzdury na temat swoich kwalifikacji, ilości specjalizacji. Według mnie pan doktor sam potrzebuje pomocy i powinien dać sobie spokój. Jest apatyczny w stosunku do pacjenta. W tym wieku trzeba odpoczywać i dać możliwość rozwoju młodym. Byłem u niego drugi raz i to koniec. Nawet gdybym miał jechać na drugi koniec POLSKI to pojadę do innego. Nie polecam.

Pan doktor nie pofatygował się żeby wstać do pacjenta zza biur.a Wizyta trwała 2 minuty - nie zostało przeprowadzone żadne badanie, nie otrzymałam żadnej recepty, leku, ani porady. Lekarz zajęty był bagatelizowaniem problemu, wmawianiem mi, że jestem okazem zdrowia i powinnam cieszyć się życiem. Ukoronowaniem wszystkiego były komplementy i zaproszenie na prywatne spotkanie, zupełnie nielicujące z miejscem i profesją. Jestem oburzona. Nikomu nie polecam.

Arogancki, niemiły w stosunku do pacjenta, nie powinien ludzi leczyc. Porazka nie polecam stracony czas...omijać szerokim lukiem

Kpina, nie lekarz. Nigdy więcej do niego nie pójdę bo nie warto. Dawno nie trafiłam na tak nierzetelnego lekarza. Chwali się ilością zrobionych specjalizacji, ale po wizycie stwierdzam, że to tylko ilość, a jakość żadna. Zamiast udawać lekarza i "leczyć" powinien dać szansę młodym, nie wypalonym zawodowo SPECJALISTOM. Nigdy nie daje opinii, ale ten lekarz wyjątkowo podniósł mi ciśnienie. Nie polecam. Nie chodźcie, bo to i tak strata czasu.

Beznadziejny lekarz,nie zna się na swoim fachu ni w ząb,dodatkowo jest niemiły.Kto go dopuścił do leczenia ludzi?Nie polecam go nikomu.

Zjeżdżaj stąd gówniaro - tak mój problem potraktował lekarz Janusz Stępień w przygodni NFZ w Kielcach. Lekarz stwierdził, że mój problem to dla niego głupota!

Niekompetetny nie odpowiedzialny GBUR brak wiedzy na temat chirurgi naczyniowej obraza pacjentow. Wspolczuje personelowi ktorzy musza z nim wspolpracowac