lekarz Janusz Stępień

2,8
2,5
2,3
2,4

Zjeżdżaj stąd gówniaro - tak mój problem potraktował lekarz Janusz Stępień w przygodni NFZ w Kielcach. Lekarz stwierdził, że mój problem to dla niego głupota!

Niekompetetny nie odpowiedzialny GBUR brak wiedzy na temat chirurgi naczyniowej obraza pacjentow. Wspolczuje personelowi ktorzy musza z nim wspolpracowac

Ordynarny niekompetentny zrozumiały całe badanie to było poglaskanie palcem mojej łydki i stwierdzenie że mam piękną gładką skórę że jestem zdrowa i wymyslilam sobie ból a gdzie badania gdzie usg po co ten czlowiek zajmuje gabinet i bierze wypłatę żenada

zgadzam się z przedmówcami , po co ten lekarz przyjmuje pacjentów chyba tylko dla kasy , byłam wczoraj i 10 pacjentom przede mną powiedział ze tracą jego czas są zdrowi,mnie tez ze on jest specjalistą chirurgiem w pewnym wieku są już problemy i to normalne a jeszcze jak przyjmuje się leki od ciśnienia tak będzie kazał zdjąć rajstopy nawet nie zobaczył siedział za biurkiem i stawiał diagnozę zdrowa a pokój nieco ciemny. Ten lekarz nie powinien przyjmować w poradni naczyniowe to wielka pomyłka ponieważ naczynia to nie tylko żylaki a jeśli już to są też wewnętrzne nie koniecznie trzeba mieć widoczne pręty na nogach. Nikomu nie polecam wielka pomyłka nie lekarz który ma pomóc ludziom.

Pan doktor nieudolnie leczył mojego tatę- wspaniałego człowieka, którego już nie ma a ja pytam dlaczego doktorze?

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Kielce"?

DARIMED - Centrum Zdrowia

Sokola 19a lok. 2
Skarżysko-Kamienna
NZOZ "MED-STAR"

Starachowice
Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny Paweł Bodzenta NZOZ "DIAMED"
ul. Padarewskiego 48/15A
Centrum Medyczne "NewDent"