lekarz Janusz Stępień

2,3
2,4

Stanisław

22.04.2017

Niekompetetny nie odpowiedzialny GBUR brak wiedzy na temat chirurgi naczyniowej obraza pacjentow. Wspolczuje personelowi ktorzy musza z nim wspolpracowac

Teresa

26.08.2016

Ordynarny niekompetentny zrozumiały całe badanie to było poglaskanie palcem mojej łydki i stwierdzenie że mam piękną gładką skórę że jestem zdrowa i wymyslilam sobie ból a gdzie badania gdzie usg po co ten czlowiek zajmuje gabinet i bierze wypłatę żenada

teresa

22.04.2016

zgadzam się z przedmówcami , po co ten lekarz przyjmuje pacjentów chyba tylko dla kasy , byłam wczoraj i 10 pacjentom przede mną powiedział ze tracą jego czas są zdrowi,mnie tez ze on jest specjalistą chirurgiem w pewnym wieku są już problemy i to normalne a jeszcze jak przyjmuje się leki od ciśnienia tak będzie kazał zdjąć rajstopy nawet nie zobaczył siedział za biurkiem i stawiał diagnozę zdrowa a pokój nieco ciemny. Ten lekarz nie powinien przyjmować w poradni naczyniowe to wielka pomyłka ponieważ naczynia to nie tylko żylaki a jeśli już to są też wewnętrzne nie koniecznie trzeba mieć widoczne pręty na nogach. Nikomu nie polecam wielka pomyłka nie lekarz który ma pomóc ludziom.

aneta

18.04.2015

Pan doktor nieudolnie leczył mojego tatę- wspaniałego człowieka, którego już nie ma a ja pytam dlaczego doktorze?

Basia

30.01.2015

Serdecznie polecam tego lekarza, bardzo poważnie potraktował chorobę mojej babci, wykazał się dużą pomocą i kompetencją.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Kielce"?

DARIMED - Centrum Zdrowia

Sokola 19a lok. 2
Skarżysko-Kamienna
NZOZ "MED-STAR"

Starachowice
Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny Paweł Bodzenta NZOZ "DIAMED"
ul. Padarewskiego 48/15A
Centrum Medyczne "NewDent"