dr n. med. Janusz Strzelczyk

Endokrynolog

Super lekarz. Nie zgadzam się, że nie zna najnowszych trendów. Jest kompetentny, profesjonalny, uprzejmy, zainteresowany, przygotowany do wizyty. Polecam gorąco.

Doktor godny polecenia, kompetentny, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni i doradzi. Interesuje się także innymi dolegliwościami nie tylko tarczycą. Zawsze wypytuje o xdrowie. Oby więcej takich lekarzy się trafiało. Polecam pana doktora w 100%.

Byłam u Pana Strzelczyka raz i do niego nie wrócę. Polecono mi go jako dobrego specjalistę chorób tarczycy, a podczas wizyty okazało się, że jego wiedza jest marna... Pan doktor nie zna nowszych badań w temacie, nie szuka przyczyny choroby, nie patrzy na organizm całościowo. Na zadawane pytania reagował zniecierpliwieniem. Dla mnie wizyta u dr Strzeczyka to stracony czas i pieniądze. Nie polecam!

Świetny lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora od 1,5 roku. Na lepszego nie mogłam trafić. Lekarz godny polecenia!

Lekarz godny polecenia!

Super Lekarz ze swieczka szukac!!!INNI powinni brac z Pana dr. przykład.WcZoraj bylem i jestem bardzo zadowolony,jest konkretny i rozumie pacjenta,potrafi tak zachecic do dzialania.Serdecznie polecam i nikt nie bedzie załował.Arkadiusz

Wspaniały lekarz!! w dzisiejszych czasach to ze świecą szukać takiego kompetentnego i wspaniałego lekarza!!polecam!!!!!!!!

Od trzech lat jestem pacjentka dr Strzelczyk. Dr Strzelczyk w sposób bardzo kompleksowy i dokładny przeanalizował moje dolegliwości, a odpowiednio dobrane leki bardzo poprawiły moje samopoczucie. Polecam