dr n. med. Janusz Szeluga

Psychiatra

2,7

Nie polecam!!! Pierwsze co to pan dr zaproponował pobyt na oddziale, zamieniwszy ze mną jedno zdanie, po prostu wow bez żadnej diagnozy, bez rozmowy, bez poznania pacjenta. W końcu jednak zdecydował ,że przepisze jakieś leki i do tego uwaga!!! zalecił psychoterapię z youtuba . Terapia Paula Mckenna "Jak zdobyć szczęście zdrowie i bogactwo". Jak zapytałam pana Szelugi kim jest owy Mckenna odpowiedział ,że " to jest po polsku". Potwierdza się to co w poprzednich opiniach ,że pan dr nie słucha pacjenta, skoro nie umie odpowiedzieć na proste pytanie. Oczywiście sama sprawdziłam sobie tego niby terapeutę, pan Mckenna okazał się amerykańskim hipnotyzerem, zbijającym kasę na naiwności ludzi, "leczy złamane serca, odchudza, relaksuje.....", potrafi "zmienić twoje życie w 7dni", człowiek orkiestra:) Dziwi mnie tylko że taki wykształcony lekarz jak pan Szeluga poleca takie coś.....Poprostu żal.pl

Nigdy więcej do takiego lekarza wolałabym pójść do księdza bynajmniej mnie wyslucha i kazanie da jakies

Kiedy mój kolega rzucił to nazwisko jako nadal praktykującego lekarza oblał mnie zimny pot... Podpisuję się pod wszystkimi NEGATYWNYMI opiniami na temat tego pseudolekarza. On nie słucha pacjenta- on wie... i nie przyjmuje do siebie, że może się mylić. Powinien być pozbawiony uprawnień.

Oferuje "prywatne" opinie sądowe bez znajomości akt i sprawy. Żenada i niekompetencja

Bardzo odradzam. Pan doktor zgodził się zająć pacjentem, ba nawet rozpisał konkretne leczenie, nie zobaczywszy go wcześniej na oczy. Udzielał rad na temat kogoś, kogo w ogóle nie poznał, nie widział, nie rozmawiał (nawet przez telefon). Wszelkie opinie wydawał na podstawie informacji zasłyszanych. "Leczył" zupełnie wirtualnie i wyrządził tym zupełnie realną krzywdę.

Nie słucha co do niego mówie ciągle opowiada mi bajki o mleku przy każdej wizycie. Nie pamięta co do niego mówie.Musze wszystko powtarzać.I te telefony.Traktuje mnie jak intruza a nie pacjęta.Osobiście mi nie pomógł.

Jest OK!Wyrozumiały, spokojny.Polecam ,bardzo mi pomogła wizyta.

Jest OK!Wyrozumiały, spokojny.Polecam ,bardzo mi pomogła wizyta.

Świetny fachowiec, uzdrowił mnie z wielu dolegliwości psychosomatycznych; dobry człowiek.

polecam wszystkim tego lekarza,jest bardzo mily ,stawia trafna diagnoze, jerst pod kontrola z rodzina w sprawie leczenia .Nawet mozna zamowic wizyte do domu chorego. jest super.

Przykro mi to powiedziec ale spowodowal u mnie uzaleznienie od benzodiazepiny...przepisujac mi bez opamietania lek zawierajacy to swinstwo...uzaleznienie lecze juz od 6 lat i nikomu tego nie zycze....