lekarz Janusz Talikowski

Lekarz dobry ale dla szczupłych kobiet.Jestem dużo przy kości,przecież nie każdy musi być szczupły i dlatego krwawiłam po badaniu cytologi bo nie ma takiego dużego wziernika.Szczypie mnie po oddawaniu moczu,lekarz nie zrobił nic by temu zapobiec.

Lekarz beznadziejny, przeżyłam traume po porodzie gdyz przez tego osobnika pękły mi szwy.Jeszcze sie nasłuchałam że ma to gdzieś.Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz.Poleciłam go wielu koleżankom i wszystkie są bardzo zadowolone.Prowadził moją zagrożoną ciążę i mam zdrową córeczkę.Prowadził też zagrożoną ciążę mojej nastoletniej córki.Zawsze był oparciem nie tylko jako lekarz ale jako dobry człowiek.

Zdecydowanie polecam. Zdiagnozował moje problemy z zajściem w ciążę, wyleczył a później prowadził moja ciążę. Dzięki niemu mam zdrową córeczkę. Każda wizyta przebiega miło i spokojnie, lekarz zleca wszystkie potrzebne badania, rozwiewa wątpliwości, dokładnie wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania. Dla mnie idealny lekarz.

poleciłam kilku koleżankom wszystkie są zadowolone. Dr Talikowski przyjmuje w przychodni na Słowackiego właściwie na przeciwko Luxmedu

poleciłam kilku koleżankom wszystkie są zadowolone.

Czy wie ktos gdzie dr Talikowski przyjmuje jeszcze oprocz luxmedu? Bede wdzieczna za pelne info.

Pierwsza wizyta była prywatnie, lekarz sam zaproponował żebym na kasę chorych się rejestrowała.Później była pierwsza ciąża, po jakimś czasie druga. Z obiema chodziłam do Talikowskiego. Nie wyobrażam sobie wizyty u innego lekarza.Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył.I wiedziałam,że nic złego się nie dzieje. W mojej opinii to doskonały lekarz.Mam do niego pełne zaufanie. Tym bardziej, że w czasie ciąży chodziłam również prywatnie do niego i nie było najmniejszej różnicy w Jego podejściu. Mogę go z czystym sumieniem polecić.

Bardzo dobry lekarz, polecam każdej z nas :) Wszystko wytłumaczy i nie olewa pacjentki....(tak jak inny to zrobił ze mną ).Jeszcze raz szczerze polecam :)

Bardzo dobry lekarz, polecam każdej z nas :)

ODRADZAM,OSTRZEGAM WSZYSTKIE KOBIETY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten lekarz odbierał mój bliżniaczy poród,pierwsze dzieciątko urodziło się naturalnie a drugie było ustawione poprzecznie co często się zdarza w mnogiej ciąży,ten żałosny lekarz próbował wyciągnąc w takiej pozycji moje dzieciątko i na szczęście nie udało się, było cc.Skończyło się na małym niedotlenieniu mózgu,ale dzięki BOGU dzieciaczki rozwijają się b.dobrze a wszystko przez to że nie lubił mojego lekarza prowadzącego ciąże.To nie pierwszy przypadek jego głupiego upierania się przy swoim,jak stwierdziła moja położna,a przecież tu chodzi o dzieci które chce każda z nas urodzic zdrowe a chore ambicje górują u tego człowieka to przykre i żenujące że są tacy ludzie na świecie.

Bardzo dobry lekarz - polecam. Chodzę do niego od kilku lat.

Bardzo dobry lekarz - polecam. Chodzę do niego od kilku lat.