lek. med. Janusz Trojan

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

2,9

Trafiłam do tego "lekarza" z urazem kolana (naderwane więzadło i skręcony staw kolanowy) 2 lata temu,zrobił mi blokadę w kolano (jak się później okazało nie wolno robić w świeży uraz)kazał kupić elastyczny stabilizator zamiast usztywnić kolano ortezą .Dzięki niemu kolano boli do dnia dzisiejszego i nawet operacja nie pomogła (wszystko za późno).Byłam u niego tylko raz a zniszczył mi kolano do końca życia .NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Oprócz straconych pieniędzy nic więcej.

Oprócz straconych pieniędzy nic więcej.

Jestem niezmiernie zadowolona z wizyty w przychodni na Konwiktorskiej. Pan dr rozwiał moje obawy. Zbadał cały kręgosłup, moje kolana. Jest przy tym niezwykle uprzejmy.

Moje odpowiedzi zastepuja koentarz. Pierwszy raz lekarz w publicznej opiece zdrowotnej wypowiedzial sie po dokladnym obejrzeniu zdjec rtg oraz zbadaniu mnie, w sposob, ktory byl podobny do nielicznych lekarzy specjalistow roznych dziedzin, ktorzy zdolali wzbudzic moje zaufanie.

Chirurg który składał moją poszarpaną rękę po wypadku (piła tarczowa). Szło dobrze dopóki nie okazało się, że podczas operacji gdzieś 'uciekło' ścięgno i.. nie zostało zszyte, co obecnie skutkuje częściową niesprawnością ręki. Być może do nastawiania złamanych gnatów jest ok, do mikrochirurgii ręki - nie tak bardzo...

Dotarłem do doktora z ostrą rwą kulszową, której towarzyszył ból uniemożliwiający chodzenie i siedzenie. Usłyszałem, że na tak silne bóle powinienem brać Apap i nosić pas lędźwiowy do pracy. Następnego dnia pojechałem do szpitala, gdzie okazało się, że mam dwupoziomową dyskopatię kręgosłupa L-K i należało mi podać jak najszybciej zastrzyk przeciwzapalny i przeciwbólowy oraz zrobić rezonans magnetyczny. Do tego dwa tygodnie zwolnienia. Wizyta u tego lekarza była stratą czasu, gdyż w niczym mi nie pomógł. Rozumiem, że ortopeda to nie neurochirurg, ale może przecież zalecić zastrzyk łagodzący silne bóle i skierować na rezonans.

Nie będę oceniał wyglądu, interesuje mnie skutecznośc i jakość porady za wyasygnowane pieniądze. Była zerowa. Pana dr interesowało tylko to gdzie jestem zatrudniony. "Gdzie pan pracuje" to było czterokrotnie, natrętnie, zadawane pytanie. Widząc, że unikam odpowiedzi, był nieustępliwy. W konsekwencji otrzymałem kartkę z namiarem na ordynatora oddziału ortopedycznego w Szpitalu celem umówienia prywatnej wizyty /250 zł/, który wskaże mi prawidłową rehabilitację. I w ten sposób dr. Trojan wziął pieniądze za nic, przerosła go wiedza jaką powinien posiadać, pokazał swoją niekompetencję i jednocześnie stawia w niezbyt dobrym świetle Pana ordynatora oddziału szpitalnego /nazwisko i adres oraz szpital pozostawiam do własnej wiadomości nie chcąc krzywdzić być może, nieświadomego w/w praktyk dr. Trojana, Pana ordynatora/. Mam nadzieje, że kierownictwo zatrudniające w/w doktora, zrewiduje swoje zasoby kadrowe co napewno wpłynie na wiarygodność S-ni Rentgenologów w W-wie ul KEN nr.19
I jeszcze jedno, szczytem beszczelności była, na zakończenie wizyty porada, abym kupił sobie apap co złgodzi mi ból kręgosłupa. Koszmar!

Podpisuję się pod krytycznym komentarzem poprzedniczki/ka. Lekarz absolutnie najgorszy, na jakiego trafiłem w życiu. Powiedział kompromitujące rzeczy, odwrotne do tego, co mówili inni lekarze i co sam dobrze wiem. Obwieszony metalem. Kolejka do tego lekarza trwa tydzień, natomiast do drugiego przyjmującego w tym samym pokoju również 2 dni w tygodniu ortopedy kolejka trwa niecałe 2 miesiące.

Bardzo bobry lekarz, dokładny, spokojny wszystko wyjaśnił mi prostym językiem, wykrył u mnie uraz którego żaden inny lekarz nie mógł znaleść i wyleczył mnie za to mu bardzo dziękuję. Polecam!

Zdecydowanie nie polecam wizyty i konsultacji medycznych u tego Pana. Obwieszony medalionami, bransoletami, pierścieniami z drewnianym ołtarzykiem na biurku... Miałam wrażenie, że jestem w gabinecie metody niekonwencjonalnego leczenia a nie lekarza specjalisty. To jednak tylko drobiazgi- najważniejsze po informacji o długotrwałym leczeniu farmakologicznym przeciwbólowym, na prośbę o skierowanie na rehabilitację, co sugeruje? Dwumiesięczną inną ( bradzo drogą) kurację lekową, ćwiczenia na kregosłup do ściągnięcia z internetu i załatwienie sobie basenu. Ot i cała porada