lekarz Janusz Wojewódzki

Najgorszy ginekolog do jakiego trafiłam. Każdy lekarz tej specjalizacji przed nim i po nim był bardziej kompetentny, zaangażowany i uprzejmy. Samo badanie trwało około 4 do 5 sekund, wypisanie recepty i następna proszę. Przepisany mi przez niego stary, słaby lek okazał się nietrafiony. Nie pomógł, a pogorszył stan chorobowy. Potwierdził to lekarz z tej samej placówki, który zlecił aplikowanie bardziej skutecznego farmaceutyku. Do tego dochodzi kompletny brak komunikacji i przekazania jakiejkolwiek konkretnej informacji zwrotnej. Jednym słowem odradzam.

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Pana Doktora. Według mnie Pan Doktor Janusz Wojewódzki jest specjalistą na najwyższym poziomie, bardzo oddany swojej pracy. Jest osobą ciepłą, uprzejmą, cierpliwą, kompetentną, budzącą zaufanie, z ogromnym szacunkiem do pacjentki. Jeżeli chodzi o wizyty – zawsze poświęca wystarczającą ilość czasu, nie spieszy się, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania i udziela szczegółowych informacji. Profesjonalista w każdym calu, z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy i ma świetne podejście do pacjenta. Atmosfera w gabinecie jest na prawdę bardzo przyjazna. Doktor Janusz Wojewódzki to człowiek ...

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Pana Doktora.

Doktor Janusz Wojewódzki to człowiek z ogromną wiedzą - specjalista i profesjonalista w 100%. Nie odpuszcza nawet w najtrudniejszych i skomplikowanych przypadkach. Najwspanialszy lekarz jakiego znam i POLECAM!

Pan Janusz Wojewódzki to super lekarz, polecam z całego serca szczególnie tym co dłuugi czas starają się o dzidzię

Nie zgodzę się z negatywnymi opiniami na temat doktora. Doktor odpowiada na wszystkie pytania, tylko trzeba je zadać. Leczyliśmy się w Novum w Warszawie i po wielu badaniach i zabiegach in-vitro (5) wkońcu nam się udalo. Trzeba zaufać specjalistom, chyba że kończylo sie medycynę. Mam dobre wrażenia i uważam doktora za dobrego specjalistę. Wizyty były krótkie ale wystarczająco długie (Przy monitoringu cyklu trudno spodziewać sie dlugich wizyt). My doktorowi jesteśmy wdzięczni bowiem po leczeniu i dzięki dobrej ręce doktora spodziewamy się bliźniakow... Przy leczeniu nie można tracić wiary, ale należy przy tym pamiętać że lekarze to nie cudotwórcy i należy o tym pamiętać wystawiając komentarz.

Bardzo dobry lekarz, gorąco polecam. W moim przypdaku poddałam sie kuracji hormonalnej z sukcesem. Uważam, że temat in vitro jest politycznie i medialnie rozdęty bo to dużo pieniędzy, a mało sukcesu. lekarz bardzo miły, spokojny i zrównoważony. odpowiada na wszystkie pytania, które mu się zada. Jeszcze raz polecam.

Jak o jednym lekarzu mogą być tak skrajne opinie? Ja byłam pacjentką dr Wojewódzkiego. Po dwóch poronieniach trafiłam do niego efekt tego jest taki, że mam teraz w domu 1,5 rocznego rozrabiakę a już straciłam nadzieję, że będę miała dziecko bo ciąża była z komplikacjami. Pod opieką doktora urodziłam zdrowego chłopca. Polecam i nie traćcie nadziei.

UWAŻAJCIE NA TEGO LEKARZA, UWAŻA ŻE PACJENTKA POWINNA WIEDZIEĆ TO SAMO CO ON, DLATEGO TEŻ NIE MA CZASU NA PYTANIA I WŁAŚCIWE PRZEKAZANIE PACJENTCE SPOSOBU BADANIA. U MNIE ZASKUTKOWAŁO TO TYM: lekarz ten stymulował mnie do pobrania komórek do in vitro. Zostałam przestymulowana -ale to podobno się zdarza. W związku z tym musieliśmy podjęć na gorąco decyzję, czy w tym samym cyklu co stymulacja będziemy podawać zarodki i ile. Decyzja była trudna, bo groziło to sporymi powikłaniami, a mogło wręcz grozić hospitalizacją w przypadku ciąży mnogiej. Zdecydowaliśmy o podaniu 1 zarodka, ale nie wyszło. Po miesięcznej przerwie podjęliśmy starania u dr Wojewódzkiego, w celu zapłodnienia in vitro z naszym zamrożonych zarodków. Raz spóźniłam się 5 min na wizytę (w Novum na wizytę jest 20min na pacjenta), jak przyszłam przed gabinetem czekały kolejne pary, ale doktora nie było w gabinecie. Czekałam więc, przyszedł po 15 min i stwierdził, że teraz mnie nie przyjmie, czekałam na wolną chwilę lekarza, bo przyjmował kolejnych pacjentów.Nie miał dla mnie oczywiście czasu, zrobił usg i zlecił mnóstwo leków w tym clostylbegyt, bromergon, folik i inne. Zapisałam, brałam leki tak jak mówił, mimo iz pytałam po co one, skoro moje cykle było zawsze regularne i zawsze z naturalną owulacją.Powiedział, że dla pewności-wizyta trwała 4-5min.Zgodnie z zaleceniami przyszłam na kolejną wizytę, tym razem przed czasem.USG, potwierdzenie dalszego brania leków, w posiewie wyszły jak nigdy paciorkowce, dołożył zatem Gynalgin -antybiotyk, który miałam brać do podania zarodków, a potem kolejny antybiotyk Augmentin doustnie.Nie miał czasu abym zadała mu pytania, jakie to ma ewentualne konsekwencje na ciążę, byłam przerażona. Wizyta trwała 5min-jak zawsze.Potem chodziłam codziennie na wizyty do kolejnych dyżurnych lekarzy Novum, bo obserwowaliśmy na usg owulację, aż na ostatniej decydującej wizycie, zapadła decyzja że możemy za 2 dni robić in vitro.Gdy dyżurna lekarka podawała mi dawkowanie leków, które mam brać do tego czasu, mocno zdziwiła się, wręcz przeraziła, że ja wciąż zgodnie z zaleceniami dr Wojewódzkiego biorę Clostylbegyt, który powinnam brać tylko od 5 do 9 dnia cyklu, a tymczasem był 16 dc.Dostałam dodatkowy lek-Estrofem, który miał na to zaradzić, aleszanse były małe.Zszokowana tym faktem, miałam podjąć znowu na goraco kolejną najważniejszą decyzję w moim życiu, czy w ogóle będziemy robić in vitro. Ten lekarz zniszczył 2 szanse na moją ciążę, mam do sprawdzenia hormony, które prawdopodobnie teraz się rozregulowały, ale w karcie wpisał odpowiednie dawkowanie,tylko zapomniał mi o tym wspomnieć na 1 i na 2 wizycie. Nie wspomnę o psychicznym aspekcie tego leczenia.W rejestracji gdy wyszłam spłakana, okazało się, że doktorowi ostatnio różne wpadki się zdarzają. Uważam, że taka klinika jak Novum, nie powinna narażać się na współpracę z tym lekarzem, gdyż raczej jej ona szkodzi. NIGDY WIĘCEJ NIE PÓJDĘ DO TEGO LEKARZA I PISZĘ TO NIE ŻEBY SIĘ NA NIM WYŻYWAĆ, ALE ŻEBY NIKOMU WIĘCEJ NIE SZKODZIŁ. kOCHANE UWAŻAJCIE NA NIEGO I W NOVUM I NA PRYWATNYCH WIZYTACH.

Super lekarz, naprawde polecam. Wszystko tłumaczy, ma dla każdego dużo czasu i jest kompetentny.

super lekarz polecam ;konkretny, rzeczowy, uprzejmy

super lekarz polecam ;konkretny, rzeczowy, uprzejmy

Super lekarz. Dzięki niemu mam dziecko. POLECAM!!!

Super lekarz. Dzięki niemu mam dziecko. POLECAM!!!