dr Janusz Wojtacki

Onkolog

Dr -a Janusza cechuje cieplo i dobroc wyczuwalna juz przy pierwszym kontakcie.Nigdy nie zaluje swego czasu na rozmowe z pacjentem lub ,rodzina pacjenta .Z olbrzymia cierpliwoscia odpowiada na pytania . Wielkie szczescie to spotkanie w przypadku ciezkiej choroby dr Janusza. Niech Go nie zniszczy machina biurokracji, zawisci ktora wszedzie panuje (nawet zaczyna wlazic do hospicjum). Trzymaj sie Doktorze wybranej drogi!!!!!!!!!!!

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Niestety, jego zaangażowanie zostało nagrodzone w ten sposób, że nie ma już kontraktu NFZ.

Leczę się już od 10 lat jest wszystko w porządku Jestem wdzięczna losowi że stanął Pan na mojej drodze DZĘKUJĘ

Leczę się już od 10 lat jest wszystko w porządku
Jestem wdzięczna losowi że stanął Pan na mojej drodze
DZĘKUJĘ

Najwspanialszy, Najmądrzejszy, pełen dobra, uczciwości i ogromnej wiedzy, oraz zaangażowania. Kto leczy się u niego jest szczęśliwcem. Bardzo dziękuje panie doktorze. z wyrazami największego szacunku pacjentka Agnieszka K.

z wyrazami największego szacunku pacjentka Agnieszka K.

Wspaniały lekarz. Dziękuję Panie Doktorze.

Wspaniały lekarz.
Dziękuję Panie Doktorze.