lek. med. Janusz Zajda

CMD, Urolog

Specjalizacja z chirurgii II-go stopnia, 1985 specjalizacja z urologii II-go stopnia , 1991 Akademia Medyczna w Warszawie, 1977

Zajmuje ...

Zajmuje się rozwiązywaniem problemów urologicznych osób z uszkodzeniami lub dysfunkcją obwodowego lub centralnego układu nerwowego. Wykonuje zabiegi operacyjne i konsultacje (tylko dorośli). Dodatkowo przeprowadza pełną diagnostykę urologiczną np. cystoskopię. Wykonuje zabiegi nietrzymania moczu (u kobiet i mężczyzn) oraz leczy neurogenne dysfunkcje pęcherza mocz...

Najbardziej kompetentny, szczery i rzeczowy lekarz, do którego trafiłem. Mówi, jak jest, bez ściemy.

Polecam Dr Zajde wszystkim dla ktorych wazne jest rzeczowe podejscie do pacjenta i przedstawienie leczenia w bardzo zrozumialy sposob. Potwierdzam opinie wczesniejsze, ze ten lekarz szuka roznych metod leczenia ;-) Moze nie wzbudza od poczatku wizyty zaufania, ale w trakcie rozmowy wszystko mija !

To chyba jedyny urolog w Warszawie, który chce pomóc kobietom, które mają problemy z pęcherzem i inni lekarze spisali takie panie już na straty !!! Polecam z całego serca - dopiero dr Zajda pomógł mi w walce z bólem !!!

Pan Doktór opiekował się mną kilka lat. Nie patrzył na zegarek w czasie wielu wizyt pomimo długiej kolejki pacjentów i bezpłatnej wizyty. Miał cierpliwość aby wysłuchać długiej historii choroby i doradzić. Ma empatię jako lekarz i jako człowiek. Stosuje wszystkie dostępne metody aby pacjentowi pomóc. Zabiegi gdzie indziej bolesne są w prawdziwym znieczuleniu. Goraco polecam klinikę i tego lekarza

zdecydowanie polecem tego lekarza bardzo kompetentny i uprzejmy

zdecydowanie polecem tego lekarza bardzo kompetentny i uprzejmy

Wciąż poszukujesz "CMD Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie