lek. med. Janusz Zajda

Urolog

Specjalizacja z chirurgii II-go stopnia, 1985 specjalizacja z urologii II-go stopnia , 1991 Akademia Medyczna w Warszawie, 1977

Zajmuje ...

Zajmuje się rozwiązywaniem problemów urologicznych osób z uszkodzeniami lub dysfunkcją obwodowego lub centralnego układu nerwowego. Wykonuje zabiegi operacyjne i konsultacje (tylko dorośli). Dodatkowo przeprowadza pełną diagnostykę urologiczną np. cystoskopię. Wykonuje zabiegi nietrzymania moczu (u kobiet i mężczyzn) oraz leczy neurogenne dysfunkcje pęcherza mocz...

Najbardziej kompetentny, szczery i rzeczowy lekarz, do którego trafiłem. Mówi, jak jest, bez ściemy.

Polecam Dr Zajde wszystkim dla ktorych wazne jest rzeczowe podejscie do pacjenta i przedstawienie leczenia w bardzo zrozumialy sposob. Potwierdzam opinie wczesniejsze, ze ten lekarz szuka roznych metod leczenia ;-) Moze nie wzbudza od poczatku wizyty zaufania, ale w trakcie rozmowy wszystko mija !

To chyba jedyny urolog w Warszawie, który chce pomóc kobietom, które mają problemy z pęcherzem i inni lekarze spisali takie panie już na straty !!! Polecam z całego serca - dopiero dr Zajda pomógł mi w walce z bólem !!!

Pan Doktór opiekował się mną kilka lat. Nie patrzył na zegarek w czasie wielu wizyt pomimo długiej kolejki pacjentów i bezpłatnej wizyty. Miał cierpliwość aby wysłuchać długiej historii choroby i doradzić. Ma empatię jako lekarz i jako człowiek. Stosuje wszystkie dostępne metody aby pacjentowi pomóc. Zabiegi gdzie indziej bolesne są w prawdziwym znieczuleniu. Goraco polecam klinikę i tego lekarza

zdecydowanie polecem tego lekarza bardzo kompetentny i uprzejmy

zdecydowanie polecem tego lekarza bardzo kompetentny i uprzejmy

Pan doktor bardzo kompetentny i uprzejmy. Od razu widac, ze jest bardzo duzym profesjonalista i zna sie na rzeczy. Poswieca duzo czasu na wysluchanie pacjenta (pomimo, iz nie placilam nic za wizyte, bo byla na NFZ). Podchodzi do pacjenta kompleksowo, od razu zrobiono mi USG, badanie urodynamiczne z pomiarem przeplywu moczu, badanie ogolne moczu. POLECAM!!!!!!!

jestem bardzo zadowolony Podczas wizyt (kilku) miałem wykonane kompleksowe badania(USG,FLOW,pobrano krew na bad.PSA).Jestem po kilkumiesięcznej kuracji i nastąpiła duża poprawam.Polecam dr Zajdę.

Super lekarz. Wysłuchał mnie pół godziny i dopiero badał. Kompleksowo podchodzi do pacjenta.

Super lekarz.
Wysłuchał mnie pół godziny i dopiero badał.
Kompleksowo podchodzi do pacjenta.

Jestem wieloletnią pacjentką pana dr Zajdy. Przy moich dolegliwościach neurologicznych problemy urologiczne są zawsze pomyślnie rozwiązywane. Podczas każdej wizyty jest bardzo sympatyczny i poświęca mi wystarczająco dużo czasu. Zawsze polecam go innym chorym jako osobę kompetentną i bardzo życzliwą w stosunku do pacjenta!

konkretny, trochę usztywniony ale kompetentny

konkretny, trochę usztywniony ale kompetentny