dr n. med. Jaromir Jarecki

Ortopeda

Ludzie powiedzcie czy lekarz Jarecki przyjmuje gdzieś w Chełmie i ile bierze za wizytę. Bo coś słyszałem że przyjmuje w Chełmie..............................

Pan Doktor jest bardzo uprzejmym człowiekiem. Swoim doświadczeniem i umiejętnością rozmowy oraz rozległą wiedzą przychyla do siebie niemal wszystkich pacjentów. Wiadomo, że nie każdy jest idealny i każdy popełnia błędy. O panu doktorze nie można powiedzieć złego słowa. Sama miałam bardzo duże problemy z kolanem. Na wizycie pan doktor przyjął mnie bardzo ciepło i po dokładnym przebadaniu powiedział, że mam do wyboru dwie opcje. Dzisiaj kolano działa bez szwanku i nie boli tak jak kiedyś. Osoby, które wystawiają panu doktorowi złe opinie powinny najpierw zastanowić się nad sobą, ponieważ należy pamiętać, że jeżeli na wizycie odnosimy się do lekarza z szacunkiem to on to odwzajemnia. Ten lekarz jest godny polecenia, gdyż pomógł już 5 osobom z mojej rodziny. Naprawdę gorąco polecam !!!!

Pan dr ma świetne podejście do pacjenta. Byłem w Chełmie na wizycie i jestem z niej zadowolony. Jak długo czekaliście na operację ACL na nfz? Wizyta miała miejsce w kwietniu i do tej pory dr nie zadzwonił z żadną informacją dot. terminu. Mówił, że max pół roku ale juz minęło sporo i nie wiem co mam robić czy czekać czy się dowiadywać. Jak to było z Wami??

Kompetencje Pana lekarze oceniam bardzo nisko. Można rzecz że leczy w magiczny sposób, wystawiając diagnozę bez podstawowych badań takich jak prześwietlenie, licząc na to że najdroższy z możliwych leków załatwi to czego Pan doktor w stanie nie był załatwić. Serdecznie odradzam wizytę u tego Pana, chyba że mają Państwo na zbyciu kilkaset złotych.

Fantastyczny lekarz.Świetnie zna się na rzeczy,dokonuje cudów!Niezwykle uprzejmy,dokładnie bada i tłumaczy.Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Chełm"?

Majdan 56a

Andrzej Kosior