dr n. med. Jarosław Balcerzakdr n. med. Jarosław Balcerzak - zdjęcie profilowe

3,6
3,1
3,4
3,3

Byłam u Pana Doktora bo dowiedzialam się na Internecie ze w szpitalu gdzie pracuje można zrobić operację przegrody i plastyczną na NFZ i się zawiodłam po pierwsze że miała bym czekać 2 lata a po drugie że nie zrobi plastycznej bo NFZ mało płaci i się nie opłaca nie dość że wydalam oszczędności na wizytę prywatną to się okazało że poszłam na darmo. Zapisalam się w końcu innym szpitalu gdzie robią przegrodę i plastyczną na NFZ

z dr Balcerzakiem miałam "przyjemność" spotkać się w szpitalu rok temu. Początkowo bardzo się ucieszyłam że będzie operował mnie ordynator bo sprawiał wrażenie ze wie co mi dolega. Niestety pomyliłam się. po operacji lekarz powiedział mi co "znalaz" podczas operacji, i nawet po otrzymaniu wyniku histopatologicznego (wynik wykazał coś innego) uparcie nadal twierdził że tak było. doprowadziło mnie to do utraty zdrowia. Niestety nawrót choroby nastąpił po niecałym miesiącu od wyjścia ze szpitala. Lekarz nie chciał się już mną zająć a nawet odesłał mnie do bezradnego kolegi nie wykonując przy tym żadnych dodatkowych badań aby doszukać się przyczyny nawracania choroby. Może i przy leczeniu zatok i migdałków pan dr jest dobrym fachowcem ale niestety coś co jest mniej spotykane jest już trudnością. Może i wydałabym lepszą opinię gdyby chociaż umiał przyznać się do błędu i zaproponował jakieś leczenie a tak musiałam szukać lekarza który naprawi błąd, a to nie jest łatwe bo nikt nie chce po kimś kończyć "roboty".

Dwa dni temu miałam endoskopową operację zatok. Inny lekarz z innej placówki bał się tego podjąć. Zmiany w lewej zatoce były rozległe. Po obejrzeniu tomografi i wywiadzie stwierdził, że to może nawet być guz. Wpadłam w panikę. Pomoc otrzymałam dopiero w szpitalu przy Banacha. Jednym z dwóch szpitali w Warszawie, w którym przeprowadza się takie operacje bez dojścia zewnętrznego. Trafiłam w ręce pana Balcerzaka i pana Sokołowskiego. Pan Balcerzak niczym mnie nie straszył i powiedział, że operacja będzie endoskopowa - dojście jedynie przez nos bez żadnego cięcia (ja sobie wyobraziłam, ...

Pomoc otrzymałam dopiero w szpitalu przy Banacha. Jednym z dwóch szpitali w Warszawie, w którym przeprowadza się takie operacje bez dojścia zewnętrznego. Trafiłam w ręce pana Balcerzaka i pana Sokołowskiego. Pan Balcerzak niczym mnie nie straszył i powiedział, że operacja będzie endoskopowa - dojście jedynie przez nos bez żadnego cięcia (ja sobie wyobraziłam, że przy takich zmianach to pewnie nie da sie inaczej tylko z dojściem zewnętrznym) Operacja przebiegła pomyślnie. Jestem jak nowo narodzona chociaż minęły dopiero dwie doby. Dziękuje za uratowanie mi zdrowia. Bardzo cieszę się, że trafiłam właśnie do pana Balcerzaka i do szpitala przy Banacha.
Polecam także ten szpital. Przeprowadzane są tam operacje za pomocą endoskopu, tak że nawet do bardzo rozległych zmian lekarze starają się nie stosować dojścia zewnętrznego. Na prawde warto nawet poczekać dłużej jeśli sprawa nie jest aż tak pilna i zrobić to w takim szpitalu. Jest to bardzo ważne dla pacjenta ponieważ szybciej dochodzi do zdrowia nie mówiąc już o możliwości oszpecenia w niektórych przypadkach. Pan Balcerzak jest ordynatorem i ma bardzo miły i kompetentny zespół. Wszystkie panie które poznałam w tym szpitalu były zadowolone i z operacji i opieki medycznej.

Doktor Balcerzak to świetny laryngolog. Trafiłam do szpitala pod jego skrzydła ze skierowaniem na operację nosa (przegroda, małżowiny i plastyka). Doktor Balcerzak zbadał mnie dokładnie, przeprowadził wywiad, powtórzył większość badań dla pewności. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moja pytania, rozwiewał wątpliwości. Zapewnił poczucie bezpieczeństwa i dobre samopoczucie przez cały prawie dwutygodniowy pobyt w szpitalu. Sprawnie przeprowadził operację, po czym zajmował się moim zdrowiem do dnia wypisu. Czekają mnie jeszcze wizyty kontrolne, zdejmowanie szwów, gipsu itd. ale jestem przekonana, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Trafiłam do dr Balcerzaka zupełnie przypadkowo, po niemal 20 latach perypetii z zatokami, nieudaną operacją i wszystkim co można sobie wyobrazić - ci, co cierpią laryngologicznie, wiedzą o czym mówię. Jest to laryngolog doskonały, z tych, którzy - wedle jego słów - zyskują w miarę poznawania. Dzięki niemu jestem zdrowa i zdrowi stali się wszyscy, w wieku od 18 do 97 lat, których do niego przysłałam.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Warszawa"?

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Al. gen. Chruściela 73
Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Wojskowy Instytut Medyczny