lek. dent. Jarosław Błaszak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Usunięcie ropnej siódemki. Przyjęcie w trybie pilnym, pełen profesjonalizm i spokój przy pracy. Widoczne doświadczenie. Polecam na 6+.

Cenię za uczciwość. Na pewno nie nastawiony na branie kasy. Bardzo miła atmosfera. Polecam. Zwłaszcza implantologia na wysokim poziomie za dobrą cenę.

Polecam ! Bezbolesny zabieg wszczepienia implanta ! Po zabiegu również ból znikomy ;) wyrywanie zębów również bezbolesne !

Nie polecam - totalny nieprofesjonalizm przy samej konsultacji. Brag higieny i sterylizacji w gabinecie, moje zęby tam leczone na pewno nie będą. Polecam za to: http://dobry-dentysta.org/lista-stomatologow/wielkopolskie/gniezno/dentystyka/

Wszystko tak jak należy. Prawidłowe podejście do pacjenta. Bez stresu. Elastyczne terminy wizyt. Godny polecenia

usuwana koronka 8-semki. 3 minuty i po strachu!

usuwana koronka 8-semki. 3 minuty i po strachu!

Jako pacjent Pana J.Błaszaka chciałbym podzielić się moją opinią dot. zabiegu. Zabieg-usunięcie starej koronki (5-tka)od strony zewnętrznej zabiegiem chirurgicznym z rozcięciem dziąsła na skutek zacieśnienia się szpary zębowej. Nacięcie zostało wykonane na 4-ce wobec czego po linii nacięcia odsłonięta została szyjka zębowa wzdłuż całej 4-ki.Wobec czego zdecydowałem się na drugi zabieg aby zasłoni szyjkę zębową po pierwszym zabiegu, gdzie linia ciecia mogła zostać wykonana w inny sposób i nie było by problemu. Zabieg drugi plastyka dziąsła i wypełnienie, które okazało się konieczne a dowiedziałem się o tym już w czasie ...

Jako pacjent Pana J.Błaszaka chciałbym podzielić się moją opinią dot. zabiegu.

Zabieg drugi plastyka dziąsła i wypełnienie, które okazało się konieczne a dowiedziałem się o tym już w czasie leczenia.
Brak jakichkolwiek rzetelnych informacji na temat zabiegu, postępowania czy powikłań.
Minęły tygodnie po drugim zabiegu-efekt? szyjka zębowa jak odsłonięta przed zabiegiem tak i teraz bez zmian!Dziąsło nasunięte i zeszyte w niewłaściwy sposób.

Podsumowując 500zł więcej za 'poprawkę',ząb nadal odsłonięty.

Pan Błaszak po prostu nie potrafi się przyznać do błędu, ma kiepskie zdolności manualne. Nie polecam zabiegów chirurgicznych gdyż jeżeli chodzi o estetykę po zabiegu i wykonanie można być rozczarowanym.
Poza tym dobrze znieczula oraz wzbudza zaufanie.

Pozdrawiam 'ciężki 'pacjent .Nikt nie lubi płacić za poprawki w dodatku nie odpowiednio przeprowadzone.
Pieniądz najważniejszy w dzisiejszych czasach.

, godny polecenia , najlepszy z gnieźnieńskich chirurgów stomatologii

, godny polecenia , najlepszy z gnieźnieńskich chirurgów stomatologii

Lecząc się u żony pana Błaszaka na NFZ żona stwierdziła że nie da rady usunąć mi zęba 8 ponieważ boli ją kręgosłup poprosiła swego męża o pomoc pan doktor przyszedł ząb wyrwał ja mu podziękowałem , a on mnie cofnął i oznajmił mi że muszę mu zapłacić pomimo że leczę się na kasę chorych nie polecam Państwa Błaszak

Miałam wyrywana dolna ósemke jestem bardzo zadowolona polecam :)

Miałam wyrywana dolna ósemke jestem bardzo zadowolona polecam :)