lek. dent. Jarosław Broda

Polecam bardzo miły lekarz zawsze w dobrym humorze uśmiechnięty, bez stresu sprzęt najwyższej jakości ceny moim zdaniem normalne warty polecenia.

Szczerze polecam, pełen profesjonalizm, znakomite podejście, ogromną wiedza, Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania. Zdecydowanie najlepszy stomatolog.

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia.Stomatolog warty polecenia na 200% bez stresu i bez bólu POLECAM

Lekarz o dużej wiedzy, znakomite podejście do pacjenta. Uprzejmy, chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Pełen profesjonalizm! Z rezulatatów leczenia jestem bardzo zadowolona. Leczenie przebiega bez bólu. Po wejściu na fotel dentystyczny znika strach. Gabinet świetnie wyposażony.

Gość koszmarnie drogi!!! jest uprzejmy i owszem ale za taką kasę to jakby po nogach całował to mało...

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Węgierska Górka"?

Izabela Kubaszek

Chirurg stomatolog