Jarosław Bukowski

Neonatolog

Polecam, zawsze wytłumaczy problem, dobry kontakt z dzieckiem, jak do tej pory każda sytuacja była trafnie rozpatrzona w naszym przypadku.

Prawdziwy lekarz z powolania. Lubi swoja prace i to widac. Polecam!

Prawdziwy lekarz z powolania. Lubi swoja prace i to widac. Polecam!

jest super bardzo poważnie podchodzi do kazdego problemu nie spławia pacjenta

jest super bardzo poważnie podchodzi do kazdego problemu nie spławia pacjenta

Ja niestety nie miałam okazji przyłaczyć sie do piania na temat cudowności leczenia Pana Doktora!! Pan doktor ma w głebokim poważaniu problemy mojego dziecka!! Bo nie raczy odebrać telefonu, wręcz go perfidnie wyłącza!

Pan doktor ma w głebokim poważaniu problemy mojego dziecka!!
Bo nie raczy odebrać telefonu, wręcz go perfidnie wyłącza!

Świetny lekarz!! Jako jedyny (z wyjątkiem dr Strzałkowskiej która tez jest wspaniała) dawał nadzieje ze wszystko będzie dobrze!! Wytłumaczy, uspokoi, doradzi, zawsze fachowy i miły!! Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam!! w przeciwieństwie do ordynator oddziału dziecięcego która jest najmniej odpowiednią osobą na tym stanowisku!!

bardzo miły, sympatyczny, z duza cierpliwoscia lekarz

bardzo miły, sympatyczny, z duza cierpliwoscia lekarz

Jest najlepszy!Lekarz z powołania!!Mój synek ego uwielbia,a jego zalecenia są dla niego święte. Jest zawsze na zawołanie-dzwonimy do niego przy każdej potrzebie i zawsze pomaga.Dużo ciepłych słów o nim już tu napisano i ja pod nimi również podpisuje się.Serdecznie polecam.

Najlepszy.Największą Jego zaletą jest cierpliwość, która jest bardzo ważna w tym zawodzie.

Fajny lekarz dużo tłumaczy, niestety po jednej z wizyt u tego pana i przepisaniu ambroksolu moje dziecko wylądowalo wieczorem na pogotowiu z anginą ropną, której pan Bukowski nie wykrył. Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz, a przy tym niezwykle skromny człowiek. Dzieciaczki za nim przepadają. Godny polecenia.