lekarz Jarosław Bukwald

Laryngolog

Lekarz super! Kompetentny, uprzejmy. Pomimo diagnozy innego lekarza dotyczącej wycięcia trzeciego migdała on podjął się jeszcze próby jego leczenia. W gabinecie nie ma opóźnień wizyt (co jest rzadkością) bo są one rozplanowane nie co 15 minut jak w większości gabinetów, ale co pół godziny. Zrobiono dziecku badanie słuchu w cenie wizyty a kwota nie jest wygórowana jak na prywatny gabinet. Bardzo polecam!

Bardzo polecam!

Zankomity specjalista, miły, uprzejmy, otwarty, wyrozumiały. Od wielu miesięcy miałam problemy z gardłem. To właśnie dzięki niemu, zdiagnozowania choroby i podania odpowiednich leków, nie miewam już bóli. POLECAAAMMMM!!!!!

Lekarz... powinien być: mądry, kulturalny, znający się na rzeczy, przystojny, godny zaufania, uprzejmy, kompetentny oraz chcący pomóc. Taki właśnie jest pan Bukwald. Polecam na przyszłość.Pozdrawiam;)

bardzo dobry lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta, szczerze polecam.

bardzo dobry lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta, szczerze polecam.

Podziwiam public relations, doskonały kontakt, wyrozumiałość, uprzejmość, ciepło, jakie płynie po wizycie.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Wrocław"?

dr
Krystyna Frączkowska