lekarz Jarosław Cięciel

Bardzo spokojny i cierpliwy doktor.Wczuwa się w sytuację stresową pacjentki.Lekarz godny polecenia.Jestem Panu doktorowi bardzo wdzięczna.

Jest LEKARZEM z POWOŁANIA w naszych czasach powiecie Panie to niemożliwe a jednak, jeszcze gdzie nie gdzie można spotkać tak Wspaniałych Lekarzy jakim jest Pan Jarosław Cięciel💓

Polecam dr Cięciela, doskonale diagnozuje, fachowiec z wieloletnim doświadczeniem, łagodny i spokojny człowiek.

Pan Doktor prowadził z wielkim sukcesem moje dwie, bardzo trudne ciąże. Dzięki Jego opiece jestem zdrowa i mam dwie wspaniałe córki. Dla mnie jest najlepszy. Dziękuję mu za wszystko.

Zarejestrowałam się na wizytę miesiąc wcześniej (po raz pierwszy), w dniu wizyty (22.02.) czekałam 3 godz. 15 min. Kolejka była niesamowita (okazałam się w jakiejś "drugiej turze") - przeniesiono pacjentek z poprzedniej wizyty na ww. dzień. O 14.15 pani pielegniarka wyszła powiadomić, przepraszając, iż pan doktor więcej nikogo nie przyjmie. Zaproponowała zdesperowanym kobietom wizytę na kwiecień. Ale kto da gwarancję, że pan doktor przyjedzię, że się nie spóźni itd..? Uważam,że pan doktor mógłby sam pzreprosić za taką sytuacje oraz za spóźnienie o 1,5 godzine (zamiast o 8.00 zjawił się o ...

Uważam,że pan doktor mógłby sam pzreprosić za taką sytuacje oraz za spóźnienie o 1,5 godzine (zamiast o 8.00 zjawił się o 9.30). I okazuję się, że spóźnienia to norma.

Brak szacunku do pacjentek. Więc brak szacunku do lekarza. Szkoda czasu.

Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora. I mam poczucie, że w końcu trafiłam w dobre ręce. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi jak będzie przebiegać proces leczenia i czego mogę się finalnie spodziewać. Przy tym był bardzo miły i nie powiedział tego wszystkiego w 10 bo za drzwiami czekała następna pacjentka. Zdecydowanie polecam Pana doktora Jarosława Cięciela.

Dla mnie bardzo dobry lekarz. Trafiłam ze skierowaniem od swojego lekarza z ciążą pozamaciczna. Badania, zainteresowanie, tłumaczenie, operacja wszystko w mega pozytywach. Polecam w 100%. Godny zaufania specjalista!!

Doktor Cięciel zoperował mnie w szpitalu w Świebodzinie (usunął mi macicę bez przydatków). W odróżnieniu od innych lekarzy, nie szczędził mi on wyjaśnień przed i po operacji, a ja jestem dociekliwą osobą. Rany, na podbrzuszu, są małe, świetnie się goją ( minęły już 4 miesiące), i wydaje mi się, że w ogóle nie będą widoczne. W internecie naczytałam się wiele relacji kobiet, które strasznie narzekały na różne dolegliwości pooperacyjne w takich przypadkach. Zabrzmi to niewiarygodnie, ale nie wiem o czym one mówią. Poza uczuciem "ściągania brzucha" praktycznie nic nie czułam. ...

Muszę też pochwalić pielęgniarki z Oddziału Ginekologii. Po wybudzeniu, które nie jest przyjemne, bardzo mi pomogły dojść do siebie.

Gdybym mogła wybierać, to w przyszłości chciałabym mięć styczność tylko z takimi lekarzami.

Doprowadził do niejednej tragedii... :(

Doprowadził do niejednej tragedii... :(

Niestety dr nie przykłada się do diagnostyki, lekceważy problemy pacjentek (potrafi wmawiać, że kobiety (np.z endometriozą) wcale nie odczuwają bólu miesiączkowego tak mocno jak im się to wydaje!), nie udziela żadnych fachowych odpowiedzi na pytania wręcz zniechęca do szukania informacji na temat choroby. Nie szanuje cudzych poglądów odnośnie nieposiadania potomstwa, bezczelnie wyśmiewa odmienne stanowisko od swojego, narzuca własne zdanie jakoby kobiety bezdzietne skupiały się tylko na sobie, może robi to dlatego, że 'potrafi' jedynie prowadzić ciążę(?). Nie szanuje czasu pacjentek ani ich samych, pozwala sobie na obraźliwe komentarze.