Jarosław Czechmanowski

Dobry lekarz, który woli dmuchać na zimne, niż bagatelizować sprawę. Dzięki opiece, wskazówkom, rygorowi w zagrożonej przedwczesnym porodem ciąży cieszymy się naszą małą córeczką. Godny polecenia.

Przez niego moglam stracić życie lub zdrowie. Z pomoca innych lekarzy postawiłam diagnozę i natychmiast pojechałam do kliniki do Poznania, gdzie na drugi dzien zostałam operowana.

a aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

super profesjonalny lekarz.bardzo dokladnie wszystko opisuje i tlumaczy.dobrze zna sie na tym co robi

Naprawdę dobry lekarz, polecam wszystkim kobietom w ciąży i nie tylko.Bardzo pomóg mi podczas ciąży i po porodzie, profesjonalnie leczył- nie znam lepszego.Poza tym bardzo uprzejmy i ... po prostu ludzki.

LEKARZ O DUŻYM SERCU I NIE PAZERNY NA PIENIĄDZE POLECAM:)

LEKARZ O DUŻYM SERCU I NIE PAZERNY NA PIENIĄDZE POLECAM:)

bardzo dobry lekarz polecam go wszystkim. Dzięki niemu donosiłam zagrożoną ciąże i urodziłam ślicznego synka! dziękuję panie Doktorze!!!

To prawda, że pan doktor mam bardzo dużo pacjentek. Ja osobiście jestem zadowolona z wizyt u niego, nie wiem na ile miał wpływ fakt, że chodziłam prywatnie całą pierwszą ciążę, ale mogę godnie go polecić.

super lekarz. przystepny kontaktowy miły ma czas dla pacjentki, slyszalam ze ma duza skutecznosc w leczniu.

po ostatniej mojej wizycie u tego doktora zdecydowanie nie polecam!

po ostatniej mojej wizycie u tego doktora zdecydowanie nie polecam!