lekarz Jarosław Damas

Chodzę z dziećmi od kilku lat do doktora i nigdy nie doszło do żadnej pomyłki o których jest mowa w powyższych opiniach. Może trzeba też pomyśleć czy ja jako pacjent wywiązuje się z zaleceń.. Zawsze otwarty i dbający o pacjentów.

Jak dla mnie to najlepszy pediatra w okolicy. Niezwykle sympatyczny i uprzejmy. Moja córka go uwielbia, ma świetny kontakt z dziećmi i większość małych pacjentów zna z imienia. Zawsze rzetelnie i skrupulatnie wytłumaczy przyczyny choroby, sposób leczenia, wytłumaczy działanie leku. Nigdy nie zawiodłam się na dobranej przez niego terapii, wręcz byłam zachwycona skutkami terapii "uodparniającej" jaką zaproponował mojej córce. Polecam w 100% :)

Ten lekarz nie powinien leczyć dzieci. Moja przyjaciółkę wysłał do domu z rozlanym wyrostkiem a mi kazał iść do szkoły z gorączka 40* "Wszystko jest dobrze." Po czym obie trafiłyśmy do szpitala.

Nie wiem czemu się czepiacie tego lekarza ja go bardzo lubię, zresztą znajomi tez z dzieckiem to tylko do niego chodzą.Od ośmiu lat mam z nim styczność i nigdy się nie zawiodłam jest bardzo miły i zawsze wszystko szczegółowo opisuje.(w przeciwieństwie do lekarzy w przychodni "SIWY" tam jest tragedia nie ma żadnego porządnego lekarza).Doktor Damas jest najlepszym pediatra jakiego znam.

Do doktora Damasa uczęszczałam z dziećmi kilka lat, ale po ostatniej wizycie gdzie jedno niedoleczone dziecko wysłał do przedszkola bo już "zdrowe" zakończyło sie zapaleniem płuc, a następne dziecko miało zapalenie oskrzeli gdzie w trakcie wizyty doktor twierdził, że jest zdrowe. Oczywiście zakończyło się wszystko antybiotykami i zastrzykami w przypadku płuc, a obie choroby wykrył inny lekarz. Więc zdecydowanie nie polecam.

Więc zdecydowanie nie polecam.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!! MOŻE KIEDYŚ BYŁ TO MIŁY I UPRZEJMY CZŁOWIEK ALE NIE DZIŚ, KIEDY DOSZEDŁ DO KORYTA!!!