lekarz Jarosław Dłubak

Chirurg ogólny

Jak prywatnie to super- miły, grzeczny i serdeczny. Gorzej na NFZ :( Brak zainteresowania pacjentem i jego problemami. Całkowite lekceważenie. Zdecydowanie odradzam

Super lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta. Cierpliwie i spokojnie wyjaśnia wszystkie niejasności, odpowiada na pytania. Jeżeli potrzebny chirurg to polecam. Aby ocenić Pana doktora to powyższa skala jest za mała.

Profesjonalizm w każdym calu. Niesamowita wiedza, świetne podejście i nietuzinkowy humor. Mało jest tak dobrych lekarzy w tym mieście.

To profesjonalny chirurg znający się na swoim fachu. Ma ogromną wiedzę i za każdym razem, gdy miałem jakiś problem pomógł mi i dokładnie wytłumaczył chorobę. Często żartuje i łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi. Fajny człowiek.

Super lekarz i dobry fachowiec. Leczył moją mamę, męża i dzieci. Za każdym razem pomógł. Jego diagnozy i sposób leczenia zawsze były trafne.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Ostrzeszów"?

mgr
Andrzej Tyczyński