Jarosław Dziurman

sssssssssssssssssssssuper cały gabinet Doktor kochany oczywiście Pani Gabrysia super duet niesamowity polecam

Polecam wszystkim , nie ma lepszego stomatologa , a wiem co mówię bo od 13 roku życia obraziłem się na szczoteczkę ,oszukiwałem rodziców ,że zęby umyte, aktualnie mam 30 lat i Pan Jarosław ratuje co się da , a co najważniejsze bardzo dobrze mu to wychodzi , szczerze Polecam !!

Jestem pacjentem dr Dziurmana od lat. Nigdy się nie zawiodłem. W gabinecie zawsze miła atmosfera. Polecam!!!

Lekarz godny polecenia. Miałem Ekstrakcje szóstki i jestem zadowolony. Podczas rwania dr wesoły pogodny poprostu śmiesznie było. Jestem Mega zadwowolny.

Największe uznanie profesjonalizmu. Z jednej strony to dobrze, bo po leczeniu u Dr Dziurmana są bardzo długie okresy remisji :-) ale z drugiej strony żal, że nie ma jeszcze jakiejś specjalizacji, bo ze swoim powołaniem do zawodu lekarza uratowałby pewnie nie jedno życie. Do tego wspaniały personel, Wielki Ukłon! Bardzo serdecznie dziękuję! Magdalena Juchniewicz

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lubin"?

Jacek Zboch

Ortodonta