Jarosław Dziurman

sssssssssssssssssssssuper cały gabinet Doktor kochany oczywiście Pani Gabrysia super duet niesamowity polecam

Polecam wszystkim , nie ma lepszego stomatologa , a wiem co mówię bo od 13 roku życia obraziłem się na szczoteczkę ,oszukiwałem rodziców ,że zęby umyte, aktualnie mam 30 lat i Pan Jarosław ratuje co się da , a co najważniejsze bardzo dobrze mu to wychodzi , szczerze Polecam !!

Jestem pacjentem dr Dziurmana od lat. Nigdy się nie zawiodłem. W gabinecie zawsze miła atmosfera. Polecam!!!

Lekarz godny polecenia. Miałem Ekstrakcje szóstki i jestem zadowolony. Podczas rwania dr wesoły pogodny poprostu śmiesznie było. Jestem Mega zadwowolny.

Największe uznanie profesjonalizmu. Z jednej strony to dobrze, bo po leczeniu u Dr Dziurmana są bardzo długie okresy remisji :-) ale z drugiej strony żal, że nie ma jeszcze jakiejś specjalizacji, bo ze swoim powołaniem do zawodu lekarza uratowałby pewnie nie jedno życie. Do tego wspaniały personel, Wielki Ukłon! Bardzo serdecznie dziękuję! Magdalena Juchniewicz

Niezwykle kompetentny, świetny fachowiec. Wysoka kultura, pogoda i zawodowy profesjonalizm bardzo wyrózniają pracę doktora wśród innych (4) leczących mnie wcześniej stomatologów. POLECAM!

Jak choć raz pójdziecie do pana Jarka to na 100% z nim zostaniecie,super gość,chce się go przytulić jest taki fajowy...

Najlepszy stomatolog pod sloncen-Polecam!!!

Najlepszy stomatolog pod sloncen-Polecam!!!

Ktos napisal ze dojezdza 30km... ja dolatuje ponad 1000 :) bo warto!

Ktos napisal ze dojezdza 30km... ja dolatuje ponad 1000 :)
bo warto!

To jest medyczny fenomen i dusza człowiek. Zębami zajmuje się kompleksowo. Jak raz do Niego pójdziesz -to wrócisz znowu, bo jest świetnym specjalistą, ale wrócisz nieprędko, bo zęby po Jego leczeniu są nie do zdarcia.Uczciwie kontroluje zęby, nie naciąga, daje wybór. Poza tym cudownie umie podejść do dzieci - taki luzak i magik, że dzieci wychodzą zachwycone!Polecam, naprawdę.