lekarz Jarosław Gęszka

Lekarz rodzinny

Pan Gęszka ktory uważa sie za lekarza, ewidentnie nie wie co znaczy przysięga hipokratesa a moze zapomniał?. Pacjent który ma chore zatoki chcial sie umowic na wizyte,ale niestety pan"lekarz"(niech będzie) stwierdził ze pierw musi zrobić test na covid a później go przyjmie. Podobno twierdzi, że takie prawo. To ja mam pytanie i prosze o podanie podstawy prawnej do ktorej ten niby lekarz sie odnosił ? Mało tego kazdy wie jak te wyniki na covid nie sa zbyt rzetelne i wychodzą z testów hocki klocki, a nikt nie moze sobie pozwolic na taki dlugi czas siedzenia w domu i opuszczenie pracy przez kwaranntane. Za co czlowiek opłaca skladki skoro musi i tak chodzić prywatnie, bo prywatny lekarz nie boi sie leczenia a państwowy juz tak. Ten pan to nie jest lekarz !!!

Kompetentny, dobry fachowiec- zawsze wszystko wyjaśni, można obdarzyć go pełnym zaufaniem, przede wszystkim trafione diagnozy.

Najlepszy lekarz rodzinny. Nigdy mnie nie zawiódł. Rozpoznanie choroby ekspresowe. Polecam wszystkim :)

Najlepszy lekarz rodzinny. Nigdy mnie nie zawiódł.
Rozpoznanie choroby ekspresowe. Polecam wszystkim :)

super lekarz!!!zawsze mozna na niego liczyc

super lekarz!!!zawsze mozna na niego liczyc

Najlepszy lekarz jakiego znam. Leczyłam się u wielu lekarzy ale żaden tak szybko i trafnie mnie nie diagnozował. Dr Gęszka od lat leczy całą moją rodzinę i wszyscy jesteśmy z niego zadowoleni.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. jego podejscie do chorego jest bardzo dobre. a co najważniejsze potrafi leczyć, co obecnie jest mało spotykane.

Cóż ja mogę napisać-dzięki NIEMU żyję.

Cóż ja mogę napisać-dzięki NIEMU żyję.

od czasu powstania lekarza rodzinnego,naleze do niego, przedtem tez lubiłem do niego sie rejestrowadz jak przyjmował w przychodni, moze moj sposob opisu nie jest literacki LECZ LEKARZ TEN JEST Z POWOŁANIA nie jest to moja opinia prywatna lecz to opinia moich znajomych z ktorymi sie spotykam OBYSMY WSZYSCY LECZYLI SIE U TAKICH ,,DOCHTOROW,, zycze kazdemu pacjentowi a LEKARZOWI ZDROWIA I WYTRWAŁOSCI pacjynt z MIEDZYRZECZA

od czasu powstania lekarza rodzinnego,naleze do niego,
LECZ LEKARZ TEN JEST Z POWOŁANIA
nie jest to moja opinia prywatna lecz to opinia moich znajomych
z ktorymi sie spotykam
OBYSMY WSZYSCY LECZYLI SIE U TAKICH ,,DOCHTOROW,,
zycze kazdemu pacjentowi
a LEKARZOWI ZDROWIA I WYTRWAŁOSCI
pacjynt z MIEDZYRZECZA

kompetentna osoba ,ale słabo mobilna -pracuje tylko na rano,po południu zostało tylko pogotowie.

Super,najlepszy lekarz jakiego spotkałam

Super,najlepszy lekarz jakiego spotkałam