lekarz Jarosław Giełzak

2,4
2,2
1,8

Zachowanie tego lekarza dyskwalifikuje go jako medyka .Brak u niego odpowiedzialności za zdrowie pacjenta .

Pan doktor przyjął mnie na swoim dyżurze i zszyl ranę. Byłam bardzo mile zaskoczona podejściem i życzliwością. Bardzo polecam

Bardzo nieuprzejmy lekarz od samego początku kontaktu z pacjentem, który osobiście przyjechał na SOR. Lekarz twierdził, że pacjenci zgłaszają się na SOR z każdą "duperelą", bo lekarz w Polsce jest ZA DARMO! Otóż nie Panie Doktorze, z mojej wypłaty odtrącana jest składka zdrowotna, która jest częścią Pańskiej wypłaty. Ogólnie lekceważące i aroganckie podejście do pacjenta.

Strasznie niekompetentny lekarz. W trakcie przyjmowania pacjenta z wypadku na SOR nie zebrał wywiadu, bo jak to określił nie jest tutaj od diagnozowania. Na temat zaleceń innego lekarza odparł, że "inny lekarz to mu może..." po pobraniu krwi odesłał pacjenta do poczekalni na kolej na 12 godzin bez monitorowania jego stanu zdrowia i jakichkolwiek informacji.

Lekarz bardzo niesympatyczny. Wezwałam pogot. w związku z b. wysokim ciśnieniem(218/133), które nie spadało pomimo, iż miałam awaryjne leki. Zostałam oschle poinformowana, że powinnam dzwonić po pomoc świąteczną, a nie na pogotowie. Na każde moje pytania dostawałam zdawkową odpowiedź. Moja pełnoletnia córka po tej wizycie rozpłakała się.