dr n. med. Jarosław Groszko

Neonatolog, Pediatra, USG

Bardzo dobry specjalista. Przyjeżdżamy z bardzo daleka (ponad 500km) i po uzgodnieniu zostaliśmy przyjęci w terminie w którym Pan doktor nie przyjmował. Podejście do dziecka, cierpliwość i wyjaśnienie wyników badań również super.

Doktora Groszko poleciła mi koleżanka i jestem z Niego bardzo zadowolona.Nie znam innego, tak oddanego małym pacjentom lekarza. Konkretnie i szczegółowo odpowiada na pytania rodziców, można także zadzwonić do niego, by zasięgnąć konsultacji w nagłym wypadku. Często spędzamy w gabinecie około godziny,nie zdarzyło nam się zbyt długo czekać na wizytę, ale nawet gdyby tak było, to warto.Koszty też nie są zbyt wygórowane ( 80 zł + usg ok. 20-30zł), zwłaszcza, że często dr liczy tylko jedno usg, a wykonuje dwa. Szczerze polecam.

Fachowo tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Chyba najlepszy lekarz w okolicy !!! Polecam w 100%.

Bardzo dobry lekarz, poświęca dużo czasu swoim pacjentom i rodzicom (może dlatego ktoś się żalił, że czekał godzinę na wizytę). Pan doktor przewiduje ok pół godziny na pacjenta ale jeśli dziecko wymaga badań USG lub zatroskani rodzice mają dużo pytań to wiadomo, że wizyta się przedłuża. Lepiej chwilę poczekać i być potraktowanym poważnie i rzetelnie niż szybko i "taśmowo". Koszt wizyty podany z badaniem USG główki.

Doktor zajmuje się dwójką naszych dzieci - czterolatkiem i trzymiesięczną córką. Pan doktor jet kompetentny, wszystko dobrze wytłumaczy i poświęca bardzo dużo czasu swoim pacjentom i ich rodzicom (czasami siedzimy u doktora nawet po godzinę). Ma profesjonalne usg i wszystko można zrobić na miejcu - usg główki, bioderek, brzuszka, itd. Jeżeli mamy jakiś problem zawsze możemy do pana Doktora zadzwonić i udziela nam porad. Dziękujemy i polecamy w 100%.

Byłam prywatnie umówiona i czekałam ponad godzinę na przyjęcie. Przy prywatnej wizycie nie powinno to tak wyglądać!!!

mam goraczkujace dziecko..szukalem lekarza, ktory moglby przyjechac ewentualnie do ktorego moglibysmy przyjechac z dzieckiem. Zasugerowalem sie ocena '5' lekarza...przez telefon uslyszalem ze 1. lekarz przyjmuje tylko we wtorki 2. najblizszy termin za 2 tygodnie gdy wyjasnilem, ze dziecko tydzien temu opuscilo szpital po obturacyjnym zapaleniu oskrzeli oraz że od 2 dni ma 37-39 st goraczki uslyszalem, ze "lekarz ten nie moze mi pomoc, do widzenia'...moze pomoc pewnie zdrowym dzieciom, chorym nie..

1. lekarz przyjmuje tylko we wtorki
2. najblizszy termin za 2 tygodnie

Jestem babcią Majki i Kubusia K.-moje wnuki ,to wcześniaki.Dosyć często chorują,były leczone w różnych poradniach dz. i wizyty prywatne- ale najbardziej sprawdził się i jesteśmy zadowoleni z dr Groszko.Wiem od córki,że też w szpitalu na Batorego potraktował ją poważnie jako młodą mamę.Mogę z czystym sumieniem polecić w/w lekarza.Nie znam kosztu wizyty.

Dr Groszko jest lekarzem całkowicie oddanym swoim pacjentom

Dr Groszko jest lekarzem całkowicie oddanym swoim pacjentom