lekarz Jarosław Gruszka

Pediatra

Świetny pediatra, kapitalne podejście do dziecka. Bada dokładnie, o wszystko wypytuje rodziców, nie śpieszy się ani nie pogania, jak dotąd każda wizyta z moją córką trwała prawie godzinę. Spokojnie wszystko tłumaczy, zalecenia objaśina a potem daje wydrukowane wraz opisem badania fizykalnego. Naprawił to, co zepsuła lekarka w przychodni. Polecam z całego serca!

bardzo dobry lekarz, polecam każdemu. Moje dziecko miało boreliozę. Bardzo się martwiliśmy, ale dopiero doktor wyjaśnił nam wszystko i przeprowadził wszystko do końca

Lekarz godny zaufania, bardzo miły,dużo rozmawia z dzieckiem , tłumaczy,ufamy panu doktorowi 100% . Polecam.

Fachowiec jakich już prawie nie ma. Kompetencje na najwyższym poziomie. Jedyny lekarz któremu ufam w 100%.

Dr Gruszka zasługuje na więcej niż tylko szacunek. To godny zaufania specjalista, który wyleczyl naszą córeczkę z choroby, jako jedeny zrobił rozpoznanie ,a zapalenia oskrzelików nie stwierdził nikt z lekarzy z całego Kępna. Nasze dziecko było źle leczone różnymi lekami, antybiotykami, a nawet raz próbowano zalecić zastrzyki, przez które mogło dojść do bardzo groźnych konsekwencji zdrowotnych. Miły, sympatyczny, a przede wszystkim mądry, oczytany i kompetentny człowiek. Konsultacje pozwoliły nam na dostosowywniu się mądrym , a nie pochopnym decyzjom, które mogły doprowadzić do paniki i niepotrzebych nerwów. Ufamy doktorowi od pierwszej wizyty w jego gabinecie, a nasza 8-miesięczna córeczka go bardzo polubiła :))) Umiejętnie ułożył harmonogram szczepionek obowiązkowych i zalecanych. Nic nie pozostaje nam jak gorące podziękowania i szczerze POLECAMY wszystkim rodzicom szukający pomocy! Pozdrawiamy dr Gruszke :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wrocław"?

dr

ulica Miernicza 5
Dzierżoniów

Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski ul. Szałwiowa 25 - nowe osiedle przy drodze wyjazdowej z Wrocławia do Obornik Śląskich (tel. 607 557866)
z ul. Pełczyńskiej 700 m za AOW, za stacją transformatorową skręcić w prawo w ul. Tymiankową. Przychodnia jest na osiedlu, obok apteki i wejścia do bramy nr 25
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
Lubin