lekarz Jarosław Hiczkiewicz

Kardiolog

kompetentny ale drogi uprzejmy ale czego sie nie robi dla kasy

kompetentny ale drogi uprzejmy ale czego sie nie robi dla kasy

super lekarz przebywałem w dniach 3 do 6 kwietnia 2009r i miałem robioną koronografie i angiografie ,pierwszy raz byłem 13,12,2007r jak miałem zawał i wiem ,że pod przewodnictwem pana doktora oddział funkcjonuje bardzo dobrze.

Lekarz bardzo sympatyczny, ale skupiający się jedynie na własnej dziedzinie-tj kardiologii, a człowiek niestety składa się z większej ilości narządów, nie tylko z serca :] Diagnozując pacjenta, widzi jedyne jednostkę chorobową a nie człowieka chorego.

Dusza człowiek - uprzejmy, kompetentny. Prawdziwy przyjaciel pacjenta. Taki lekarz powinien być wzorem dla innych. Wyrazy głębokiego szacunku.