lek. dent. Jarosław Jania

Protetyk, Stomatolog

Nie ma lepszego i milszego lekarza dentysty w całym Krakowie, polecam go wszystkim znajomym i moim pacjentom. Pozdrawiam Pana Doktora i jego niezwykle uprzejmy personel medyczny.

Na początku leczył w przychodni na nfz, potem otworzył swój gabinet na Bieżanowie, i poszłam za nim w ciemno. Jako że ja jestem straszna panikara po za tym nie dam sobie wbić igły więc znieczulenie odpada. Wszystkie zęby robił na żywca jak to się mówi, gdy widział że ubytek jest większy zawsze uprzedzał że może boleć, i umawiałam się tak że w razie gdy faktycznie będzie boleć damy znieczulenie - NIGDY NIE BOLAŁO . Po 2 latach jak zadzwoniłam zęby się umówić na kontrol, to nawet po zmianie nazwiska poznał przez tel. chodzimy już długi czas razem z mężem i nigdy nie było problemu . fakt że nigdy nie robiłam żadnych specjalnych zabiegów nawet kanałowego leczenia , ale myślę że dałby radę :) Każdy jest człowiekiem zresztą i pomyłki czy gorsze dni mogą zdarzyć każdemu. Pozdrawiam.

Jestem stałym pacjentem tego stomatologa. Polecam.

Jestem stałym pacjentem tego stomatologa. Polecam.

Pan Jarosław jest bardzo dobrym specjalista w swoim fachu.

Pan Jarosław jest bardzo dobrym specjalista w swoim fachu.

Bardzo polecam, delikatny, sympatyczny, kompetentny. Aż się lubi do niego chodzić, a miałam straszne przejścia z innymi lekarzami więc mam porównanie. Polecam.

Zrobiłam most z przodu-6zebów.4 zdrowe dałam stoczyć pod korony porcelanowe.Upewniał ze ma niesamowitego ortodonta.Minęło 3 lata- jestem bez zębów.Pan doktór też już tu nie pracuje.Gdzie go szukać nie wiem .Kto wróci 3000 zł.Cała"porcelana"zlatuje z zębów.Odradzam!!!

Właśnie wybieram się na wizytę, wyleczyłam u tego stomatologa wszystkie ubytki w tym jedno kanałowe leczenie. Bardzo miły, szybko reagujący na ból pacjenta, przewidujący. Zdecydowanie polecam, korzystam z pomocy Pana Doktora od około 5 lat :)

Pan Jaruś to dobry stomatolog,z czystym sumieniem mogę polecić Go wszystkim pacjentom dla których dużym problemem jest przełamanie lęku przed wizytą w gabinecie stomatologicznym.Ja do takich należę,a dzięki p.Jani zwalczyłam ową fobię.Pan Jaruś jest miły,uprzejmy i kompetentny,na dodatek wyrwanie zęba jest ostatnią rzeczą którą by dokonał.Sam powtarza że jest przeciwnikiem bezmyślnego usuwania zębów i stara się zrobić wszystko co w jego mocy aby uratować nasze uśmiechy:)I ja mu wierzę bo sama tego doświadczyłam,już nieraz uratował mój wizerunek podczas gdy inni stomatolodzy zalecali ekstrakcję :) polecam i pozdrawiam pana Jarusia jeśli ...

polecam i pozdrawiam pana Jarusia jeśli kiedykolwiek to przeczyta:)

Powierzyłem temu lekarzowi 3 problemy: leczenie kanałowe zęba, uzupełnienie ukruszonej jedynki i zaplombowanie zęba. Efekty ząb leczony kanałowo właśnie został usunięty, uzupełnienie przetrwało 3 tygodnie a plomba wypadła po pół roku. Zdecydowanie nie polecam

Polecam Pana Doktora zdecydowanie, bardzo dobry stomatolog, miły, kompetentny.

Polecam Pana Doktora zdecydowanie, bardzo dobry stomatolog, miły, kompetentny.