lek. dent. Jarosław Jania

Protetyk, Stomatolog

Nie ma lepszego i milszego lekarza dentysty w całym Krakowie, polecam go wszystkim znajomym i moim pacjentom. Pozdrawiam Pana Doktora i jego niezwykle uprzejmy personel medyczny.

Na początku leczył w przychodni na nfz, potem otworzył swój gabinet na Bieżanowie, i poszłam za nim w ciemno. Jako że ja jestem straszna panikara po za tym nie dam sobie wbić igły więc znieczulenie odpada. Wszystkie zęby robił na żywca jak to się mówi, gdy widział że ubytek jest większy zawsze uprzedzał że może boleć, i umawiałam się tak że w razie gdy faktycznie będzie boleć damy znieczulenie - NIGDY NIE BOLAŁO . Po 2 latach jak zadzwoniłam zęby się umówić na kontrol, to nawet po zmianie nazwiska poznał przez tel. chodzimy już długi czas razem z mężem i nigdy nie było problemu . fakt że nigdy nie robiłam żadnych specjalnych zabiegów nawet kanałowego leczenia , ale myślę że dałby radę :) Każdy jest człowiekiem zresztą i pomyłki czy gorsze dni mogą zdarzyć każdemu. Pozdrawiam.

Jestem stałym pacjentem tego stomatologa. Polecam.

Jestem stałym pacjentem tego stomatologa. Polecam.

Pan Jarosław jest bardzo dobrym specjalista w swoim fachu.

Pan Jarosław jest bardzo dobrym specjalista w swoim fachu.

Bardzo polecam, delikatny, sympatyczny, kompetentny. Aż się lubi do niego chodzić, a miałam straszne przejścia z innymi lekarzami więc mam porównanie. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Protetyk Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024